З метою виконання завдань і доручень Президента України щодо вирішення питань громадян 9 серпня 2013 року відбулась нарада з керівниками сільських комунальних підприємств району під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Балабанова В.Г. Порядком денним передбачалось розгляд питання щодо вирішення проблемних питань житлово-комунальних господарств порушених у зверненнях громадян, а саме подача води по графіку, недостатність води для поливу городів, тимчасові відключення водопостачання.  За підсумками наради було вирішено керівникам сільських комунальних підприємств  разом з головами сільських, селищної рад розробити заходи для цілодобової подачі води, для забезпечення в необхідній кількості води для поливу проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо встановленнями ними лічильників, з метою запобігання перебоїв з водопостачанням головам с/р та керівникам СКП передбачити резерв насосного обладнання.

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра