З метою виконання завдань і доручень Президента України щодо вирішення питань громадян 9 серпня 2013 року відбулась нарада з керівниками сільських комунальних підприємств району під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Балабанова В.Г. Порядком денним передбачалось розгляд питання щодо вирішення проблемних питань житлово-комунальних господарств порушених у зверненнях громадян, а саме подача води по графіку, недостатність води для поливу городів, тимчасові відключення водопостачання.  За підсумками наради було вирішено керівникам сільських комунальних підприємств  разом з головами сільських, селищної рад розробити заходи для цілодобової подачі води, для забезпечення в необхідній кількості води для поливу проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо встановленнями ними лічильників, з метою запобігання перебоїв з водопостачанням головам с/р та керівникам СКП передбачити резерв насосного обладнання.

Листопад 2018
« Жов

• До уваги суб’єктів господарювання!!!

22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ