Сьогодні в кабінеті голови райдержадміністрації відбулася нарада під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ольги Вакулич з головами сільських рад, об’єднаних територіальних громад та представників громадських організацій з питання підготовки до участі у навчальних зборах територіальної оборони. На початку засідання Ольга Леонідівна зазначила на тому, що дана нарада проводиться на виконання вимог рішення обласної селекторної наради  з голови районних державних адміністрацій, що відбулася 07 вересня поточного року, відповідного розпорядження голови обласної адміністрації та обумовлене необхідністю обговорення з керівниками громад організаційних питань щодо забезпечення участі чоловіків – жителів району в навчальних зборах.

У роботі наради взяв участь військовий комісар Каховського об’єднаного міського військового комісаріату Ігор Великорецький, який поінформував присутніх про те, що в період з 03 по 12 вересня на території області проходитимуть навчальні збори 124-ї окремої бригади територіальної оборони. Каховка і Каховський район укомплектовуватимуть 196-ий батальйон, який дислокуватиметься на території Сірогізьського району. Військовий комісар надав роз’яснення, що відповідні навчання проводяться з метою підготовки чоловіків на випадок необхідності стати на захист територіальної цілісності. Протягом 10 діб чоловіки відпрацьовуватимуть військову майстерність, навички надання первинної медичної допомоги тощо. Усі учасники навчань отримають кошти на відрядження, окрім цього за працюючими зберігатиметься заробітна плата на час проведення навчань.

До керівників громад Ігор Володимирович звернувся із проханням підібрати кандидатури із числа жителів сіл та направити їх до військомату для формування персонального складу бригади територіальної оборони з подальшим відправленням на навчання. Також військовий комісар звернувся до громадських активістів, представників районного товариства воїнів-інтернаціоналістів та ВГС «Кордон» з пропозицією взяти активну участь у навчаннях. А чоловікам -керівникам громад рекомендував на власному прикладі  проявити патріотизм і громадську свідомість особисто взявши участь у навчаннях з територіальної оборони.

На останок Ольга Леонідівна наголосила на обмалі часу для вирішення поставлених задач та безлічі організаційних питань, що виникають в процесі підготовки їх проведення закликавши керівників до тісної співпраці та спільного вирішення усіма гілками влади визначених завдань.

Лютий 2019
« Січ

• Формуємо громадську раду при РДА

З 11 лютого 2019 року розпочинається прийом документів від ІГС на участь в установчих зборах з обрання членів громадської ради. Прийом триватиме до 07 березня 2019 рок включно (крім вихідних днів). Документи приймаються або надсилаються, за адресою: 74800, м. Каховка, вул. Велика Куликовська, 103, каб. 232. Детальніше ТУТ