Порядок проведення психологічної реабілітації учасників АТО та постраждалих учасників Революції Гідності, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1057, визначає механізм організації проведення психологічної реабілітації структурними підрозділами з питань соціального захисту населення.

Психологічна допомога і реабілітація надається учасникам АТО та постраждалим учасникам Революції Гідності з метою профілактики розвитку у них посттравматичних стресових розладів, дезадаптації, конфліктів з оточуючими, зміцнення їх особистісного та соціального статусу. Будь-який учасник АТО, який має статус учасника бойових дій чи особи з інвалідністю внаслідок війни (наявне відповідне посвідчення), документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення, – має право звернутися до управління соціального захисту населення із заявою про надання послуг з психологічної реабілітації.

Психологічна реабілітація учасника антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності може проводитись із залученням членів його сім’ї, а також інших осіб (з урахуванням інтересів і потреб такого учасника та за його згодою), зокрема тих, які разом з ним проходили або проходять військову службу. Послуги із психологічної реабілітації можуть надаватися в індивідуальній та груповій формі. У разі проходження психологічної реабілітації у стаціонарних умовах тривалість курсу не перевищує 18 днів.

Учасники АТО та постраждалі учасники Революції Гідності самостійно обирають суб’єкта надання послуг, в якому бажають пройти реабілітацію. Між управлінням соціального захисту населення, суб’єктом надання послуг, учасником АТО та постраждалим учасником Революції Гідності укладається договір про надання послуг із психологічної реабілітації у трьох примірниках. Оплата послуг із психологічної реабілітації  проводиться управлінням соціального захисту населення шляхом відшкодування вартості таких послуг суб’єктам надання послуг відповідно до укладеного договору на підставі актів надання послуг.

Витрати на оплату проїзду до суб’єкту надання послуг для проходження психологічної реабілітації та назад відшкодовується на підставі поданих проїзних документів.

Гранична вартість послуг із психологічної реабілітації визначається щороку Мінсоцполітики.

За більш детальнішою інформацією необхідно звертатись до управління соціального захисту населення Каховської районної державної адміністрації (каб. №108, або за тел. 2-00-62

Календар
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Анонси подій

 • Формуємо громадську раду при РДА

  З 11 лютого 2019 року розпочинається прийом документів від ІГС на участь в установчих зборах з обрання членів громадської ради. Прийом триватиме до 07 березня 2019 рок включно (крім вихідних днів). Документи приймаються або надсилаються, за адресою: 74800, м. Каховка, вул. Велика Куликовська, 103, каб. 232. Детальніше ТУТ

 • Нарада при голові РДА

  Щопонеділка о 14.00 відбувається нарада при голові РДА щодо підведення підсумків роботи за минулий тиждень та визначення основних пріоритетних напрямків діяльності на поточний період

До уваги учасників АТО

УКРАЇНА-ЄС

 • Архів новин
  StatPress
  Visits today: 244