Січень 2023
« Гру
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2023-01-29.

Шановні жителі Каховського району!

Сьогодні, 22 січня, ми відзначаємо 104-у річницю від підписання Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Цей день знаменує собою одну з найбільших перемог в історії нашого народу – возз’єднання на своїй землі в одній державі.
Принципи соборності та територіальної єдності держави сьогодні як ніколи актуальні. Знищуючи та очищуючи свою землю від окупантів сотні тисяч військовослужбовців, добровольців, медиків, вчителів, волонтерів піднялися на захист України, засвідчивши єдність, патріотизм та незнищенний національний дух.
В цей день слід віддати шану пам’яті загиблим Героям та схилити голови перед їхньою жертовністю.
Сьогодні Соборність для України – безумовна деокупація всіх наших територій та возз’єднання під мирним українським небом.
Нехай звитяга та героїзм незламних борців за волю України гуртують нас задля перемоги та об’єднують у спільному прагненні здобуття найвищої мети – Незалежності, Волі та Свободи, розквіту і слави Української Самостійної Соборної Держави!
Слава Україні!
Героям Слава!
З повагою,
начальник Каховської районної