В контексті реалізація в районі завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання    19 вересня 2013 року проведено роботу «мобільного соціального офіса» у Костогризівській сільській раді з залученням спеціаліста управління соціального захисту населення Каховської районної державної адміністрації, спеціаліста КУ «Каховського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» та спеціаліста управління пенсійного фонду України в м.Каховці та Каховському районі. В результаті проведеної роботи було надано 14 консультацій, з них 9 щодо призначення та виплати державних соціальних допомог відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу сім’ям з дітьми», 4 щодо розміру та складових пенсії та 1 стосовно переходу з платного на безоплатне обслуговування в територіальному центрі соціального обслуговування та прийнято 6 заяв для призначення державних соціальних допомог.

Квітень 2019
« Бер

• Місячник благоустрою

З 28 березня по 08 травня в районі проводиться щорічна акція “За чисте довкілля”  Запрошуємо усіх бажаючих на весняну толоку в своєму селі.