В контексті реалізація в районі завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання    19 вересня 2013 року проведено роботу «мобільного соціального офіса» у Костогризівській сільській раді з залученням спеціаліста управління соціального захисту населення Каховської районної державної адміністрації, спеціаліста КУ «Каховського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» та спеціаліста управління пенсійного фонду України в м.Каховці та Каховському районі. В результаті проведеної роботи було надано 14 консультацій, з них 9 щодо призначення та виплати державних соціальних допомог відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу сім’ям з дітьми», 4 щодо розміру та складових пенсії та 1 стосовно переходу з платного на безоплатне обслуговування в територіальному центрі соціального обслуговування та прийнято 6 заяв для призначення державних соціальних допомог.

• Запрошуємо до обговорення

З метою забезпечення реалізації в районі Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на сайті оприлюднено проект Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік у Каховському районі. Запрошуємо зацікавлених осіб до обговорення.

Грудень 2017
    « Лис