Сьогодні під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Ольги Вакулич відбулося позачергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації обумовлене необхідністю перегляду та корегування затвердженого раніше плану заходів щодо ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання африканської чуми свиней в селі Архангельська слобода Зеленопідської сільської ради та зонування осередку. Розпочинаючи засідання Ольга Леонідівна зазначила на тому, що вжиті дієві заходи відповідальних служб і спеціалістів спільно із місцевою владою дали певні позитивні результати і надала слово спеціалістам для детального роз’яснення ситуації. Начальник Каховського районного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Херсонській області Шелест Ганна Олексіївна проаналізувала стан виконання карантинних заходів у зв’язку із спалахом африканської чуми свиней в згаданому населеному пункті, наголосивши, що Зеленопідською сільською радою здійснюється фінансування протиепізоотичних заходів. За інформацією доповідача проводяться заходи з ліквідації АЧС в епізоотичному осередку особистому селянському господарстві, що знаходиться за межами села вже знищено все поголів’я свиней. В селі працює карантинний ветеринарно-поліцейський пост,проводиться зустрічі з мешканцями на яких ведеться активна роз’яснювальна робота. Спеціалістами ветеринарної служби і громадськими активістами проводиться щоденні подвірні обходи по особистих селянських господарствах з метою повного обліку поголів’я свиней та їх клінічного огляду. Протягом періоду спостереження в особистих селянських господарствах, де утримуються поголів’я свиней, хворих та підозрілих на захворювання тварин не виявлено. Головний лікар районної ветеринарної лікарні Володимир Карпович Бондарчук доповів про роботу спеціалістів ветлікарні в зоні карантину, зазначивши на тому, що наразі проводиться досконале вивчення ситуації, тривають спеціальні дослідження.

Голова Зеленопідської ОТГ Лобунько Галина Павлівна подякувала районну владу, членів комісії та спеціалістів служб за прийняття виважених рішень, тісну співпрацю, наголосивши на тому, що лише спільними зусиллями можливо ліквідувати спалах чуми та не допустити її подальше розповсюдження.

На останок засідання Ганна Олексіївна зазначила, на тому, що на сьогодні ще є питання, які потребують вирішення, але люди, особисто розуміючи катастрофічність ситуації повинні  вживати відповідних заходів щодо дотримання  належного санітарного стану утримання тварин і господарств, що стане запорукою уникнення спалахів інфекційних хвороб у подальшому.

Календар
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Анонси подій

 • Формуємо громадську раду при РДА

  З 11 лютого 2019 року розпочинається прийом документів від ІГС на участь в установчих зборах з обрання членів громадської ради. Прийом триватиме до 07 березня 2019 рок включно (крім вихідних днів). Документи приймаються або надсилаються, за адресою: 74800, м. Каховка, вул. Велика Куликовська, 103, каб. 232. Детальніше ТУТ

 • Нарада при голові РДА

  Щопонеділка о 14.00 відбувається нарада при голові РДА щодо підведення підсумків роботи за минулий тиждень та визначення основних пріоритетних напрямків діяльності на поточний період

До уваги учасників АТО

УКРАЇНА-ЄС

 • Архів новин
  StatPress
  Visits today: 244