- Каховський район
- Райдержадміністрація
- Районна рада
- Територіальні громади
- Асканія Нова селищна рада
- Великолепетиська селищна рада
- Верхньорогачицька селищна рада
- Горностаївська селищна рада
- Зеленопідська сільська рада
- Каховська міська рада
- Костянтинівська сільська рада
- Любимівська селищна рада
- Новокаховська міська рада
- Присиваська сільська рада
- Рубанівська сільська рада
- Тавричанська сільська рада
- Таврійська міська рада
- Хрестівська сільська рада
- Чаплинська селищна рада
- Нормативно-правова база
- Законодавчі акти
- Регулювання діяльності апарату
- Розпорядження
- Реєстр угод, колективних договорів
- Нормативно-правові акти
- Освіта, молодь, спорт
- Культура
- Служба у справах дітей
- Управління соц.захисту
- Перелік послуг
- Інформаційно-довідкові матеріали
- Публічні фінанси
- Порядок оскарження та реагування на критику
- Колегія районної державної адміністрації
- Робота із запитами на інформацію
Карта
Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2023-12-09.
Про забезпечення впровадження державного фінансування підтримки з розвитку галузей тваринництва, зокрема скотарства у поточному році
Програмою підтримки АПК на 2021 рік, розробленої Департаментом агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації, передбачено підтримка розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства, здешевлення вартості сільськогосподарської техніки та обладнання, фінансова підтримка заходів в АПК шляхом здешевлення кредитів, підтримка розвитку фермерських господарств, підтримка галузей тваринництва, а також розроблено нові заходи щодо державної підтримки страхування сільськогосподарської продукції, підтримка органічного виробництва, державна підтримка розвитку картоплярства, зрошення, вирощування нішевих культур(гречка).
За ініціативою Херсонської області запропоновано та впроваджено компенсація із державного бюджету для підтримки виробників картоплі.
На виконання цієї програми Каховською державною адміністрацією проведено роботу з органами місцевого самоврядування та фермерами, в обговоренні програми прийняло участь 19 сільськогосподарських товаровиробників.
Згідно програми передбачено часткову компенсацію вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, розмір якої складає 25% вартості (без ПДВ). На компенсацію мають право юридичні та фізичні особи – підприємці-сільгоспвиробники, питома вага с/г продукції не менше 75% вартості всіх товарів. Придбання техніки та обладнання вітчизняного виробництва здійснюється через уповноважений банк, який підписав з Мінагрополітики Меморандум про загальні засади співробітництва. Термін подачі документів до уповноваженого банку за техніку, придбану до 01 грудня поточного року, документи подаються до 05 грудня, за техніку, придбану після 01 грудня – до 01 квітня наступного року.
Також юридичним та фізичним особам-підприємцям сільгоспвиробникам програмою передбачена державна підтримка шляхом здешевлення кредитів. Розмір компенсації:1,5 ОС НБУ, але не більше розмірів за договором, зменшених на 5% пунктів. Цільове використання кредитів: покриття поточних витрат на виробництво с/г товарів, придбання основних засобів с/г виробництва, будівництво і реконструкція виробничих об’єктів с/г призначення. Обмеження в обсягах компенсації: для позичальників, які провадять діяльність у галузях тваринництва та використали кредитні кошти на ці цілі – 5 млн. грн.; для інших позичальників – 5 млн. грн.
На державну фінансову підтримку розвитку фермерських господарств мають право фермерські господарства, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20 млн. грн., у власності та/або користуванні яких перебувають землі сільськогосподарського призначення; зареєстровані у поточному році фермерські господарства, у власності та/або користуванні яких перебувають землі сільськогосподарського призначення, незалежно від обсягу чистого доходу (виручки). Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств здійснюється за напрямами: субсидія на одиницю оброблюваних угідь, дотація за утримання корів, часткова компенсація витрат на надані дорадчі послуги, доплати на користь застрахованих осіб – членів/голови сімейного фермерського господарства Єдиного соціального внеску. Розмір дотації на утримання корів складає 5 тис. грн. (не більше 250 тис. грн.) від 5 ідентифікованих та зареєстрованих корів; розмір компенсації за надані дорадчі послуги 90% вартості; доплата на користь застрахованих осіб – членів/голови сімейного фермерського господарства Єдиного соціального внеску протягом 10 років у розмірі від 0,9 до 0,1 мінімального страхового внеску.
Державна підтримка розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції надається: спеціальна дотація за наявні бджолосім’ї; відшкодування вартості тваринницьких об’єктів; компенсація вартості об’єктів, профінансованих за рахунок банківських кредитів; спеціальна бюджетна дотація за приріст поголів’я корів власного відтворення, відшкодування вартості закуплених племінних тварин, бджіл, сперми та ембріонів. На відшкодування вартості закуплених племінних тварин, бджіл, сперми, ембріонів державна сплачується у розмірі до 80 % вартості (без ПДВ).