1 жовтня 2017  року  колективи  відділення денного  перебування  КУ «Каховський районний територіальний центр соціального  обслуговування (надання соціальних послуг)» стали   учасниками  Першого  в  Україні  Фестивалю  поважних  Людей «Золотий  вік», який  проводився  в м. Херсоні.

Запрошення  від організаторів  Фестивалю  на  участь    отримали вокальні  колективи «Вишенька», «Надвечір’я»  та  «Любимівські  співаночки». В їх  виконанні   звучали   пісні  про Україну, ліричні  пісні. Рукодільниці  взяли  участь у  виставці – ярмарку   виробів  декоративно-ужиткового   мистецтва . Майстрині  з лозоплетіння   надали  майстер-клас  для  бажаючих  навчитися  виготовляти  вироби  з  лози.

Всі  вокальні колективи  успішно  виступили  на  відкритій  сцені  біля  кіноконцертного  залу «Ювілейний»  та  отримали  дипломи  про  участь  у  Фестивалі  поважних людей «Золотий  вік».

По  закінченню  виступу   були  запрошені  на  гала-концерт  у  приміщення  КК залу «Ювілейний» .

Від участі  у  фестивалі  та  відвіданні   гала – концерту   відвідувачі відділення    отримали  велике  задоволення. З   хорошим  святковим  настроєм  усі  повернулися  до дому.

• Запрошуємо до обговорення

З метою забезпечення реалізації в районі Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на сайті оприлюднено проект Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік у Каховському районі. Запрошуємо зацікавлених осіб до обговорення.

Грудень 2017
    « Лис