Завершився І тур обласного огляду  художніх аматорських колективів сільської місцевості « Мистецтво рідного села».

6 квітня 2013 року   відбувся творчий звіт «Ми засіваємо творче поле» закладів культури Тавричанської сільської ради. Оглядовою комісією у складі  голови комісії – начальника відділу культури Денисюк В.П. та членів комісії директора РБК Сечіної А.О., провідного методиста РБК Артюшкіної Л.А., керівника художнього Медкової К.С. було переглянуто виступ колективів художньої самодіяльності Тавричанського, Дудчинського СБК, Марянівського та Любимопавлівського СК.

Різноманітна концертна програма була представлена 35 художніми номерами на високому виконавському рівні.

На звітному концерті  були присутні директор ДП ДГ «Асканійське» Найдьонова В.О. та сільський голова с. Тавричанка Ніжеголенко О.М.

• Державне свято – День Конституції України

28 червня волелюбний український народ відзначає День Конституції України. З цієї нагоди 28-29 червня в населених пунктах району відбудуться тематичні заходи. Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до святкування.

Червень 2017
    « Тра