Завершився І тур обласного огляду  художніх аматорських колективів сільської місцевості « Мистецтво рідного села».

6 квітня 2013 року   відбувся творчий звіт «Ми засіваємо творче поле» закладів культури Тавричанської сільської ради. Оглядовою комісією у складі  голови комісії – начальника відділу культури Денисюк В.П. та членів комісії директора РБК Сечіної А.О., провідного методиста РБК Артюшкіної Л.А., керівника художнього Медкової К.С. було переглянуто виступ колективів художньої самодіяльності Тавричанського, Дудчинського СБК, Марянівського та Любимопавлівського СК.

Різноманітна концертна програма була представлена 35 художніми номерами на високому виконавському рівні.

На звітному концерті  були присутні директор ДП ДГ «Асканійське» Найдьонова В.О. та сільський голова с. Тавричанка Ніжеголенко О.М.

• Запрошуємо до обговорення

З метою забезпечення реалізації в районі Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на сайті оприлюднено проект Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік у Каховському районі. Запрошуємо зацікавлених осіб до обговорення.

Грудень 2017
    « Лис