Завершився І тур обласного огляду  художніх аматорських колективів сільської місцевості « Мистецтво рідного села».

6 квітня 2013 року   відбувся творчий звіт «Ми засіваємо творче поле» закладів культури Тавричанської сільської ради. Оглядовою комісією у складі  голови комісії – начальника відділу культури Денисюк В.П. та членів комісії директора РБК Сечіної А.О., провідного методиста РБК Артюшкіної Л.А., керівника художнього Медкової К.С. було переглянуто виступ колективів художньої самодіяльності Тавричанського, Дудчинського СБК, Марянівського та Любимопавлівського СК.

Різноманітна концертна програма була представлена 35 художніми номерами на високому виконавському рівні.

На звітному концерті  були присутні директор ДП ДГ «Асканійське» Найдьонова В.О. та сільський голова с. Тавричанка Ніжеголенко О.М.

• Збереження річок-обов’язок кожного з нас

Запрошуємо керівників органів місцевого самоврядування, громадських організацій, установ, підприємців та небайдужих громадян протягом вересня взяти участь у  прибиранні прибережних територій річки Дніпро і таким чином  долучитися до участі в акції «Чисті береги – чиста річка»!

Вересень 2017
    « Сер