05 вересня 2013 року на особистий прийом до голови районної державної адміністрації Сторчака В.П., за попереднім записом, звернулася одна громадянка, яку турбувало питання приватизації земельної ділянки.
До  роз’яснення порушеного питання було залучено заступника начальника управління Держземагенства у Каховському районі Херсонської області Соколенка В.В.

За результатами роз’яснення  Володимир Петрович надав конкретні доручення відповідним фахівцям щодо всебічного розгляду порушеного питання та інформування заявника про результати розгляду.

• Збереження річок-обов’язок кожного з нас

Запрошуємо керівників органів місцевого самоврядування, громадських організацій, установ, підприємців та небайдужих громадян протягом вересня взяти участь у  прибиранні прибережних територій річки Дніпро і таким чином  долучитися до участі в акції «Чисті береги – чиста річка»!

Вересень 2017
    « Сер