У рамках візиту до Гельсінкі Президент України Петро Порошенко зустрівся з Президентом Європейської народної партії Джозефом Долем.

Глава держави висловив вдячність керівництву Європейської народної партії за запрошення взяти участь у Конгресі та виступити на розширеному Саміті Європейської народної партії для ознайомлення європейських лідерів із ситуацією в Україні у контексті наближення президентських виборів та триваючої російської агресії.

Президент Європейської народної партії підтвердив незмінну підтримку України на шляху зближення з Європейським Союзом, впровадження реформ та відсічі російській агресії.

Президенти скоординували підходи до посилення політичного та санкційного тиску на Росію у зв’язку із запланованим проведенням незаконних виборів на окупованих територіях Донбасу, «повзучою анексією» Росією Чорного та Азовського морів, а також масовими порушеннями прав людини Росією на Донбасі та в Криму.

У контексті наближення виборів в Україні та Європейському Союзі у 2019 році лідери домовились спільно протидіяти російському втручанню у виборчі процеси.

За інформацією офіційного інтернет-видання Президента України

Січень 2019