«Рахунок» більш як на два мільйони гривень виставили фахівці управління Південного офісу Держаудитслужби в області посадовцям Олешківської міськради. Саме на таку суму, за даними ревізії, тут виявили порушень.

Зокрема, йдеться про завищення вартості робіт з реконструкції трибун стадіону «Старт», модернізації вуличного освітлення, оплату ремонтів комунального майна бюджетним коштом без проведення тендерів тощо.

Прес-служба управління повідомляє також про безпідставне призначення й отримання премій і матеріальної допомоги з муніципальної скарбнички чиновниками міськради загалом на 177,6 тис. грн.

Чотирьох управлінців притягли до адміністративної відповідальності, відкрито також низку кримінальних проваджень.

«СЮРПРИЗИ» БЮДЖЕТНИМ КОРУПЦІОНЕРАМ

Шановні громадяни! Звертайтеся на «телефон довіри»

державних аудиторів Херсонщини

за номером у місті Херсоні 0552 263628

Залежно від змісту антикорупційних заходів виділяють напрями протидії бюджетній корупції. Приміром, запобігання проявам корупції;  виявлення, розгляд фактів корупційних діянь потенційних корупціонерів, з притягненням їх до передбаченої законом відповідальності; дотримання вимог антикорупційного законодавства.

Запобігання корупції у міжбюджетних відносинах неможливе без підвищення фінансової спроможності місцевих бюджетів, ефективного використання бюджетних коштів. Зокрема, йдеться про прозоре формування й виконання місцевих бюджетів; удосконалення публічної роботи зі сторони розпорядників бюджетних ресурсів, аудиторські заходи навколо соціальних питань, передусім, через площину місцевого фінансування.

Переконливо застерігаємо від корупційних зловживань у ланках виконавчої влади, органах місцевого самоврядування, у бюджетній сфері, громадах.

«Телефон довіри» працює щодня, крім вихідних і святкових днів, з 9 до 18 (у п’ятницю – до 16.45).

Отримана інформація буде використана як додаткове джерело для прийняття рішень.

Інформуйте, будь ласка, по суті, з конкретними і правдивими фактами.

Електронна пошта – kherson@dkrs.gov.ua

Сторінка Управління  https://www.facebook.com/pg/khersondasu/

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Березень 2019
« Лют

• Гала-концерт. Таврійський барвограй

26 березня в районному будинку культури проходитиме районний конкурс-огляд дитячої художньої творчості «Таврійський барвограй».  Запрошуємо усіх бажаючих на гала-концерт.