З метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців Національним агентством України з питань державної служби та його територіальними підрозділами проводиться щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець».

14 червня на обласному рівні проходив другий етап цього конкурсу – за участі кращих державних службовців області серед номінацій «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст». Попереду на переможців ІІ го туру чекає ІІІ-й заключний Всеукраїнський тур конкурсу, який відбудеться у восени у Києві

Конкурс є надійним інструментом реалізації новітнього напрямку системи підвищення кваліфікації держслужбовців, стимулом до пошуку та підтримки висококваліфікованих державних службовців України, залучення молоді до проходження державної служби, створення корпоративної культури у колективах державних службовців, позитивного іміджу державного службовця та державної служби.

Тож чекаємо результатів конкурсу та побажаємо перемоги Ларисі Анатоліївні!!!

Мета конкурсу знайти серед державних службовців тих унікальних, креативних, енергійних молодих людей, які своєю працею виділяються з-поміж інших. В першу чергу, оцінюються їхні знання законодавства про державну службу, уміння готувати проекти, які вони реалізовують, знання етики, етикету державної служби, уміння готувати документи і презентувати свої досягнення.

Грудень 2017
    « Лис