Цього осіннього дня ми вшановуємо тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвій держави, займається аматорською творчістю …

В конференц-залі районного будинку культури ім.. Фрунзе відбулося урочисте зібрання на честь святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

На захід завітали працівники культурної сфери діяльності району, щоб обмінятися привітаннями з колегами, отримати вітання від почесних гостей й насолодитися спілкуванням.

Культпрацівників Каховщини,  всіх тих, хто присвятив себе благородній справі,з нагоди професійного свята прийшли привітати голова районної державної адміністрації Валерій Салтиков, голова районної ради Тетяна Тертична, заступник голови райдержадміністрації Ольга Вакулич.

Багато теплих слів пролунало на адресу винуватців урочистостей, оскільки їх творчий внесок у розвиток національної культури, щоденна подвижницька праця заслуговує на слова щирої вдячності.

«Ви покликані дарувати радість та приємні миттєвості, наповнювати душі світлим почуттям і любов’ю. Постійно дбаєте і розвиваєте таланти Каховщини, зберігаючи та продовжуючи традиції культурно-духовної спадщини. Нехай ваші сили і творче натхнення будуть невичерпними, успіхи і здобутки постійно примножуються, а глядач любить та цінує»- сказав Валерій Миколайович, запевнивши в підтримці і подальшому розвитку культурної галузі з боку районної влади та побажав присутнім добра, любові, краси та виразив сподівання, що це свято дарує їм душевну злагоду, натхнення та творчі здобутки в роботі.

Головою районної ради Тетяною Тертичною у вітальних словах наголошувалося на важливості співпраці усіх напрямків культурної галузі, задля досягнення спільної мети –збереження, розвитку, відтворення та примноження безцінних духовних скарбів нашого народу.

Особливі слова подяки прозвучали керівникам культурних закладів району, оскільки робота установи цілковито залежить від професіоналізму її керівника. Начальники установ від очильників району в подарунок отримали квіти.

Щирі слова вітання для представників культурної еліти пролунали й від заступника голови районної державної адміністрації Ольги Вакулич, яка побажала усім отримати насолоду від поїздки до Одеси, яку організовано колективом, а також натхнення на створення нових шедеврів, вдячністю за які буде людська прихильність.

Шановні працівники культури, дорогі аматори народної творчості.

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим примножуючи велич Каховського району, своєю плідною працею та силою духу звеличуєте рідну Херсонщину і всю Україну.

Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!

Зі святом!

Листопад 2017