В рамках реалізації нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України»,  19 серпня 2013 року голова районної державної адміністрації Володимир Сторчак  підписав книги «Гетьмани і козацькі отамани України», які будуть вручені загальноосвітнім закладам Каховського району на урочистих лінійках 1 вересня, а також поповнять бібліографічний фонд Каховської районної бібліотеки ім. Братана та Каховської районної бібліотеки для дітей. Голова районної державної адміністрації Володимир Сторчак під час підпису книги згадав слова великого італійського філософа Н. Макіавеллі, про те, що людині розумній належить обирати шляхи, які вже прокладені найвидатнішими із людей і наслідувати найбільш гідних із них.

Презентація та передача книг “Гетьмани і отамани України” в Каховську районну бібліотеку ім. Братана.

Книга розповідає про зародження козацтва, про час видатних гетьманів, про перші державотворчі шляхи на території нашої країни. Вивчення біографій історичних осіб, аналіз їх діяльності та оцінка їх результату, дають змогу донести до читача певну мораль, зрозуміти логіку тих чи інших історичних подій, сприяють розвитку патріотичних відчуттів та залучають до подальшої соціалізації громадян.

Наступним на черзі отримання книги була Каховська районна  бібліотека для дітей. Голова районної державної адміністрації ознайомився з відділами бібліотеки, роботою інтернет центру, переглянув виставку дитячих робіт “Книги кличуть до творчості ” та поспілкувався з користувачами бібліотеки.

Володимир Петрович наголосив на тому що, для учнів вивчення історії виступає засобом його всебічного розвитку, формує його історичне мислення та моделює  чітку самоідентифікацію майбутніх громадян України. Таким чином, напередодні дня знань книга є чи не найбажанішим подарунком та старим добрим засобом саморозвитку. Пам’ятаємо, як у М. Горького в повісті «Дитинство»: «в дитинстві я уявляв себе вуликом, куди різні люди зносили, як бджоли, мед своїх знань і дум про життя, щедро збагачуючи душу мою. Часто мед був брудний та гіркий, але всяке знання – все таки мед».

Анонси подій

 • Засідання колегії

  27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

 • Нарада при голові РДА

  Щопонеділка о 14.00 відбувається нарада при голові РДА щодо підведення підсумків роботи за минулий тиждень та визначення основних пріоритетних напрямків діяльності на поточний період

До уваги учасників АТО

УКРАЇНА-ЄС

 • Календар
  Червень 2017
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Тра    
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930  
  Архів новин
  Статистика
  Яндекс.Метрика