04 жовтня 2013 року відбулася зустріч  начальника управління Пенсійного фонду України  в м.Каховці та Каховському районі Херсонської області Палиги Н.П. з активом ветеранської ради Каховського району.

Начальник управління  проінформувала присутніх про виконання соціальних ініціатив Президента України щодо підвищення соціального захисту (рівня життя) найбільш уразливих верств населення (пенсіонерів, інвалідів, ветеранів війни), зокрема перерахунки пенсій з 1 травня  нинішнього року інвалідам війни 2 і 3  груп  з – поміж учасників бойових дій у період Великої Вітчизняної війни та учасникам бойових дій у період Великої Вітчизняної війни , яким за 85 років, яким розмір щомісячної державної адресної допомоги було встановлено як для інвалідів війни 1 групи. В результаті проведеного перерахунку розмір пенсії у вищезазначеної категорії ветеранів війни збільшився в середньому  на 636,6 грн.

При цьому Палига Н.П. відзначила, що Пенсійний фонд України не збирається зупинятись на досягнутому і проводитиме перерахунки і надалі. З 1 грудня буде зроблено черговий перерахунок пенсій і надбавок, розмір яких залежить від прожиткового мінімуму.

Також начальник управління зауважила, що в управлінні ведеться щоденний прийом у залі обслуговування громадян за принципом “єдиного вікна”  та в режимі роботи управління  працює телефонна “гаряча лінія”, номер якої 2-13-86

Листопад 2018
« Жов

• До уваги суб’єктів господарювання!!!

22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ