З метою забезпечення повноцінного відпочинку дітей і підлітків у літній період  та нових соціальних ініціатив Президента України «Діти-майбутнє України» на 2013 рік 20 червня 2013 року за участю заступника голови районної державної адміністрації О.Вакулич відбулась нарада щодо підсумків проведення літнього відпочинку дітей в шкільних таборах

 Так у  складі 26 загальноосвітніх навчальних закладів району з 31 травня по 15 червня  2013 функціонували 26 таборів з денним перебуванням.

Відпочинком  охоплено 1852 дитини. З них –1821  дитина, що потребує особливої соціальної уваги та підтримки. Зокрема: сироти та ПБП – 23,  діти-інваліди – 14, чорнобильці, та постраждалі внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф – 33, діти з багатодітних і малозабезпечених сімей – 403, діти, які перебувають на диспансерному обліку –  172, талановиті та обдаровані діти – 620, діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села – 556.

Активно проводились заходи  щодо залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом, популяризації здорового способу життя.

У червні 2013 року під час літнього відпочинку дітей у таборах проведені спортивно-масові заходи, спрямовані  на пропаганду та розповсюдження здорового активного способу життя фізичнорозвинутої особистості, формування у підлітків позитивної мотивації на збереження та поліпшення свого здоров’я, виховання любові та поваги до історичного минулого України та національних традицій,  формування знань з профілактики захворювань та безпеки життєдіяльності.

01 червня 2013 року в рамках Міжнародного дня захисту дітей проведені спортивні свята та естафети, вікторини, конкурси кросвордів, ребусів на тему здорового способу життя: «Олімпіада здоров’я», «Малі олімпійські ігри», «До стартів готові!», «З історії виникнення Олімпійських ігор», «Загадковий Олімп», «Ми гідні козацькі нащадки».

Упродовж роботи таборів відпочинку щодня з дітьми проводилися ранкова зарядка, рухливі ігри на свіжому повітрі «Зевс, Геркулес та Ахілл запрошують на силовий турнір», «Великі перегони!», «Ми майбутні спортсмени», спортивні багатоборства: «Королева спорту – легка атлетика», «Веселий футбол», «Від гри – до спорту», «Українські козацькі розваги». Систематично проводились бесіди: «Життя – це скарб, бережи його», «Здоровий спосіб життя», «Фізична активність-шлях до здоров’я», пройшли виступи агітбригад «ІнформШОК», «Молодь за здоровий спосіб життя», «Клас!» на тему:  «Із знаками дружи  –  не знатимеш біди», «Жити здоровим – здорово!», «Країна здоров’я», «Рух  – це здоров’я».

Здійснено етнографічні подорожі за здоров’ям (вихід на природу з метою збору лікарських трав), видані табірні книги «Про смачну і здорову їжу», переглянуто профілактичні відеофільми про негативні явища: «Вживання наркотиків – загроза для здоров’я», «Паління та його наслідки», «Алкоголь».

Під час роботи таборів відпочинку здійснено 69 екскурсійних подорожей до м.Каховки, Н.Каховки, Миколаїва, Херсона, Голої Пристані, смт.Асканії Нова та АРК Крим.

13 червня на базі Малокаховської школи відбулося виїзне засідання Районної ради старшокласників. Для лідерів  учнівського самоврядування шкіл району проведено  тренінгове заняття. І педагоги, і учні мали можливість ознайомитися з роботою табору відпочинку «Олімпієць»,  взяти участь у видовищному заході «Мальчишник -2013».

 

Календар
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Анонси подій

 • До уваги суб’єктів господарювання!!!

  22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

 • Шановні мешканці району!

  Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ

 • Нарада при голові РДА

  Щопонеділка о 14.00 відбувається нарада при голові РДА щодо підведення підсумків роботи за минулий тиждень та визначення основних пріоритетних напрямків діяльності на поточний період

До уваги учасників АТО

УКРАЇНА-ЄС

 • Архів новин
  StatPress
  Visits today: 274