04 жовтня 2017 року в рамках підготовки до проведення ХІХ сесії сьомого скликання пройшло спільне засідання постійних депутатських комісій.  До уваги присутніх депутатів районної ради головою районної державної адміністрації Валерієм Салтиковим та Іриною Єремейчук, начальником фінансового управління були доведені питання стану виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Каховського району за І півріччя 2017 року та  звіт про виконання районного бюджету  за І півріччя 2017 року.

По завершенню вказаних питань гаряча полеміка розгорнулася навколо питання передачі шкільних автобусів Тавричанській ОТГ. Головою районної ради Тетяною Тертичною зауважено, что вказане питання буде винесене на розгляд сесії районної ради.

По завершенню спільного засідання відбулися засідання постійних депутатських комісій та засідання президії районної ради.

• Запрошуємо до обговорення

З метою забезпечення реалізації в районі Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на сайті оприлюднено проект Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік у Каховському районі. Запрошуємо зацікавлених осіб до обговорення.

Грудень 2017
    « Лис