04 липня 2018 року начальник управління економічного розвитку та цивільного захисту райдержадміністрації Сбітнєв Олег та начальник відділу з питань житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту Вячеслав Гребінь взяли участь у селекторній нараді, яку проводив заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан. Під час заходу підведено підсумки  тренування з органами управління та силами ЦЗ територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Херсонської області щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на Каховській ГЕС. Обласним керівництвом було відмічено належний рівень проведення навчань в Каховському районі та готовність органів управління та сил цивільного захисту Каховської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Херсонської обласної до виконання необхідних дій у разі виникнення надзвичайної ситуації природного або техногенного характеру та подолання їх наслідків.

Таож розглядалися питання підготовки до тренування по антитерористичним заходам та щодо ходу підготовки райдержадміністрацій до комплексної перевірки в області з питання цивільного захисту населення.

Слід зазначити, що в підготовці до заходів державного нагляду в райдержадміністрації забезпечується актуалізація документів згідно з переліком у визначені строки про що  інформується Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації у встановлені терміни

Листопад 2018
« Жов

• До уваги суб’єктів господарювання!!!

22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ