04 липня 2018 року начальник управління економічного розвитку та цивільного захисту райдержадміністрації Сбітнєв Олег та начальник відділу з питань житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту Вячеслав Гребінь взяли участь у селекторній нараді, яку проводив заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан. Під час заходу підведено підсумки  тренування з органами управління та силами ЦЗ територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Херсонської області щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на Каховській ГЕС. Обласним керівництвом було відмічено належний рівень проведення навчань в Каховському районі та готовність органів управління та сил цивільного захисту Каховської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Херсонської обласної до виконання необхідних дій у разі виникнення надзвичайної ситуації природного або техногенного характеру та подолання їх наслідків.

Таож розглядалися питання підготовки до тренування по антитерористичним заходам та щодо ходу підготовки райдержадміністрацій до комплексної перевірки в області з питання цивільного захисту населення.

Слід зазначити, що в підготовці до заходів державного нагляду в райдержадміністрації забезпечується актуалізація документів згідно з переліком у визначені строки про що  інформується Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації у встановлені терміни

Лютий 2019
« Січ

• Формуємо громадську раду при РДА