Сьогодні, 05 квітня 2021 року, голова Херсонської ОДА Сергій КОЗИР провів щотижневу селекторну нараду, у якій взяли участь керівництво району Сергій ПЕРЕТЯТЬКО, Ольга ВАКУЛИЧ, Андрій СЄРОВ, Тетяна ВАСИЛЬЄВА, начальники структурних підрозділів РДА.

На початку селекторної наради голова облдержадміністрації Сергій Козир привітав колектив державного архіву області з нагоди 100-річчя створення  мережі архівних установ Херсонщини. З цієї нагоди та за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток архівної справи Почесною грамотою голови обласної державної адміністрації нагороджена ЛОПУШИНСЬКА Ірина  – директор державного архіву Херсонської області,  Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено колективу державного архіву Херсонщини.

Першим традиційно розглянуте питання стосовно епідемічної ситуації та запобігання поширенню на території області коронавірусу COVID-19. Керівники профільних департаментів обласної державної адміністрації проінформували учасників наради з наступних питань: про проведення у 2021 році комплексної інвентаризації місць накопичення заборонених і непридатних до використання в сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин; про упровадження програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» в територіальних громадах області; про стан виконання Указу Президента України від 12 березня  2021 року № 94/2021 « Про Національну молодіжну стратегію до 2030 року» в Херсонській області; Про укладання договорів між бюджетними установами та постачальниками електричної енергії.

По завершенні селекторної наради з  проблемних питань розвитку територіальної громади відбувся діалог між керівництво області  та ТУЛУПОВИМ Олександром, Генічеським міським головою.

iGov.org.ua
Квітень 2021
« Бер
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2021-04-17.