Лютий 2024
« Січ
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2024-02-29.

Для відновлення Херсонщини важлива будь-яка підтримка. Ми вдячні нашим партнерам і цінуємо їхній внесок у відбудову регіону.

Сьогодні перший заступник начальника Херсонської ОВА Дмитро Бутрій зустрівся з представниками проєкту USAID/UCBI «Зміцнення громадської довіри 4».

Першочергово обговорили безпекову ситуацію в регіоні: евакуацію цивільних, облаштування укриттів. Йшлося також про відновлення соціальної інфраструктури.

Херсонщина завжди була аграрним краєм. Тож розмінування полів – це і безпека, і підтримка економіки, і розвиток бізнесу. Шукали вирішення цієї проблеми і способи залучити фахівців з цивільного розмінування.

«Ми налагодили ефективну взаємодію між держорганами та благодійниками. Відтак допомогу першочергово отримують ті, хто найбільше її потребує. Ми вдячні партнерам, які поділяють наші погляди і працюють над відновленням регіону», – зазначив Дмитро Бутрій.

«Я вражена стійкістю українців. У такий важкий час вони зберігають оптимізм і здатність бачити прекрасне. Працює театр, творять митці. Тож ми  прагнемо допомогти вам повернутись до звичного життя, наскільки це можливо в реаліях війни. Наш проєкт також спрямований на відновлення теле- і радіозв’язку в регіоні», – розповіла  Еріка Беркенпас, керівниця проєкту USAID/UCBI «Зміцнення громадської довіри 4».