Згідно з планом роботи районної державної адміністрації на 2018 рік та відповідним розпорядженням голови районної державної адміністрації робочою групою на чолі з керівником апарату районної державної адміністрації, керівником групи Васильєвою Т.В. здійснена виїзна перевірка стану виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади згідно із Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконкомом Волинської сільської  ради.

Членами робочої групи, представниками відділів та управлінь районної державної адміністрації перевірені делеговані повноваження в галузі побутового, торгівельного, житлово-комунального обслуговування, у  сфері медицини, будівництва та архітектури, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій, роботи зі зверненнями громадян,   архівної справи, соціального захисту,  з питань антикорупційної діяльності, ведення діловодства, контрольної, кадрової та організаційної діяльності.

За попередніми висновками членів робочої групи виконком сільської ради на належному рівні забезпечує виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Слід зазначити, що остаточні результати перевірки будуть розглянуті на черговому  засіданні колегії районної державної адміністрації у травні місяці.

Вересень 2018
« Сер

• Засідання

18 вересня 2018 року о 16 годині в кабінеті голови районної державної адміністрації відбудеться засідання громадської ради на якому обговорюватимуться питання впровадження реформ на містах. Запрошуємо усіх бажаючих