Відповідно  розпорядження голови районної державної адміністрації робочою групою на чолі з керівником апарату районної державної адміністрації, керівником групи Васильєвою Т.В. здійснена виїзна перевірка стану виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади згідно із Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконкомом Розо-Люксембурзької сільської  ради.

Членами робочої групи, представниками відділів та управлінь районної державної адміністрації перевірені делеговані повноваження в галузі бюджету та фінансів, житлово-комунального обслуговування, у  сфері освіти, медицини, будівництва та архітектури, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій, роботи зі зверненнями громадян,   соціального захисту,  з питань захисту прав дітей, антикорупційної діяльності, ведення діловодства, контрольної, кадрової та організаційної діяльності.

За результатами перевірки кожним членом робочої групи відповідний складений акт . Також, на черговому  засіданні колегії районної державної адміністрації будуть розглянуті   результати перевірки та  надана оцінка роботи виконкому із зазначеного питання.

Вересень 2018
« Сер

• Засідання

18 вересня 2018 року о 16 годині в кабінеті голови районної державної адміністрації відбудеться засідання громадської ради на якому обговорюватимуться питання впровадження реформ на містах. Запрошуємо усіх бажаючих