Відповідно  розпорядження голови районної державної адміністрації робочою групою на чолі з керівником апарату районної державної адміністрації, керівником групи Васильєвою Т.В. здійснена виїзна перевірка стану виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади згідно із Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконкомом Розо-Люксембурзької сільської  ради.

Членами робочої групи, представниками відділів та управлінь районної державної адміністрації перевірені делеговані повноваження в галузі бюджету та фінансів, житлово-комунального обслуговування, у  сфері освіти, медицини, будівництва та архітектури, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій, роботи зі зверненнями громадян,   соціального захисту,  з питань захисту прав дітей, антикорупційної діяльності, ведення діловодства, контрольної, кадрової та організаційної діяльності.

За результатами перевірки кожним членом робочої групи відповідний складений акт . Також, на черговому  засіданні колегії районної державної адміністрації будуть розглянуті   результати перевірки та  надана оцінка роботи виконкому із зазначеного питання.

Листопад 2018
« Жов

• До уваги суб’єктів господарювання!!!

22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ