OLYMPUS DIGITAL CAMERAЗгідно з планом роботи районної державної адміністрації на 2015 рік та відповідно розпорядження голови районної державної адміністрації від 28.04.2015 року №174 робочою групою на чолі з керівником апарату районної державної адміністрації, головою робочої групи Васильєвою Т.В. здійснена виїзна перевірка стану виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади згідно із Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконкомом Любимівської селищної ради.

Членами робочої групи, представниками відділів та управлінь районної державної адміністрації перевірені делеговані повноваження в галузі архітектури і будівництва, побутового, торгівельного, житлово-комунального обслуговування, у сфері культури, соціального захисту, охорони здоров’я, оборонної та мобілізаційної роботи, реєстрації актів цивільного стану, щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, зберігання документів Національного архівного фонду, що мають місцеве значення, управління архівною справою та діловодством на відповідній території, контрольної та організаційної діяльності.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
За результатами перевірки кожним членом робочої групи складений акт перевірки. Також, результати перевірки будуть розглянуті на черговому засіданні колегії районної державної адміністрації у травні місяці. За результатами розгляду буде видане відповідне розпорядження голови районної державної адміністрації, в якому буде дана оцінка роботи виконкому із зазначеного питання.

Січень 2019
« Гру