30 серпня 2013 року в стінах РБК ім. Фрунзе відбулася районна педагогічна конференція за участю голови Каховської районної державної адміністрації Сторчака В.П., його заступників Балабанова В.Г., Вакулич О.Л.

Відкрив педагогічну конференцію голова районної державної адміністрації Сторчак В.П. наголосивши на тому, що освіта була і надалі залишається найвищим національним пріоритетом, основою для розвитку особистості суспільства та держави. На вихователів дошкільних навчальних закладів, учителів, керівників гуртків та секцій покладена найважливіша місія – виховання духовної особистості, громадянина з активною життєвою позицією. На сьогоднішній день за для досягнення поставленої мети здійснено суттєві кроки по забезпеченню комп’ютерного обладнання та забезпечення доступу до мережі Інтернет в школах. Завдяки спільним зусиллям місцевої влади, землекористувачів, батьківської громадськості забезпечено готовність шкіл та дитячих садків до нового навчального року. Ми вдячні усім, хто долучився до цієї роботи.

З доповіддю виступив начальник відділу освіти молоді та спорту районної державної адміністрації Грушко В.В. Тема виступу головним чином ґрунтувалася на підбитті  підсумків розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти району в 2012-2013 навчальному році та основних напрямках  розвитку освітньої галузі району у 2013-2014 навчальному році. Також, Віталій Вікторович зауважив, що в Каховському районі в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України буде створена регіональна електронна база щодо наявності робочих місць з дошкільних закладах освіти.

Почесними грамотами  Володимир Петрович відзначив заслужених працівників освіти нашого Каховського району.

Учасники конференції тепло вітали працівників освіти, які в цьому році вийшли на заслужений відпочинок. Під шквал оплесків пенсіонери залишили сцену, звільнивши місце для молодих спеціалістів, яких урочисто вітали та бажали вдалого старту трудової діяльності вручивши молодим вчителям трудові книжки.

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра