03 квітня 2013 року відбулося засідання координаційної ради у справах дітей районної держаної адміністрації, на яку були запрошені голови сільських рад, представники адміністрацій загальноосвітніх шкіл.
Були заслухані такі питання та прийняті відповідні рішення з наступних питань: Про аналіз підліткової злочинності за 2012 та І квартал 2013 року. Про стан співпраці щодо профілактики злочинності у районі кримінальної міліції у справах дітей Каховського РВ УМВС України в Херсонській області, відділу освіти, спорту та молоді, служби у справах дітей, КВІ, РЦСССДМ. Обговорення проекту плану спільних дій з профілактики підліткової злочинності, жорстокого поводження з дітьми на 2013-2014 роки. Було затверджено план спільних дій на 2013-2014 роки щодо попередження підліткової злочинності та жорстокого поводження з дітьми.
Про стан роботи виконкомів Чорнянської, Костогризівської, Дмитрівської, Любимівської сільських та селищної рад та адміністрацій Чорнянської, Дмитрівської Костогризівської ЗОШ І-ІІІ ст. щодо попередження підліткової злочинності, недопущення рецидивної злочинності серед дітей.
Головами виконкомів та адміністрацій загальноосвітніх шкіл було надано інформацію щодо попередження підліткової злочинності, недопущення рецидивної злочинності серед дітей.
Забезпечення дотримання в районі житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
Службою у справах дітей дітей та РЦСССДМ було надано інформацію щодо захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування для голів сільських рад.

• Державне свято – День Конституції України

28 червня волелюбний український народ відзначає День Конституції України. З цієї нагоди 28-29 червня в населених пунктах району відбудуться тематичні заходи. Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до святкування.

Червень 2017
    « Тра