Пропонуємо роботу батькам

З метою популяризації патронатного виховання дітей розміщуємо електронне посилання «Сімейний патронат» для ознайомлення та використання http: //patronat.ks.ua

Семінар на тему «Забезпечення прав жінок та основні принципи догляду за дитиною молодшого віку».

Exif_JPEG_420

Бесіда на тему “Зупинемо насилля в сім’ї”

Відео лекторій на тему: «Причини та наслідки правопорушень»

Відеолекторій на тему «Небезпечний спосіб життя»

Небезпечний Інтернет

Міжнародний день захисту дітей

Захисти себе від ВІЛ-інфікування

Торгівля людьми – проблема сьогодення

Здоров’я – справжнє багатство 06.04.18

Exif_JPEG_420

24 березня в Україні проводиться Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз

Патронат, як інноваційна послуга.

ПРОБЛЕМА ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Звіт Каховського районного центру надання соціальних послуг за лютий 2018 року

«16 днів….. про що вони говорять…»

             

« СНІД……не стань приреченим….» 04.12.17

«Людина – не предмет торгівлі!» 20/10/17

Сімейне середовище – найкраще для розвитку дитини! 21.09.17

Торгівля людьми – проблема сьогодення! 28.07.17

                 

Соціальна допомога для вимушено переміщених сімей

Діти наших героїв!

Профілактика дитячої злочинності! 29.06.17

Профілактика насильства над дітьми. 29.06.17

Безпечний відпочинок! 07.06.17

Шукаємо шляхи налагодження безконфліктного спілкування з дітьми «групи ризику» травень 2017

Ділова гра «Закон на нашій землі» травень 2017

           

Зроби крок на зустріч здоров’ю!

Аналітична інформація про здійснення соціальної роботи протягом січня-квітня 2017 року Каховським районним центром соціальних служб для сім’ї ,дітей та молоді

«Книгу читати – все знати»!!!

                                             

Шановні колеги!!!

Останнім часом набули поширення  випадки самогубств неповнолітніх та малолітніх дітей , які трапляються на фоні негативного психологічного впливу на них так званих «груп смерті у соціальних мережах» («синій кит», «море китів», «тихий дім», «157», «158», «розбуди мене о 4.20» та інші).

У разі наявності  фактів вчинення членоушкоджень або самогубств  неповнолітніми, а також інших фактів заподіяння  шкоди  життю та здоров*ю дітей  на території проживання  просимо в той же час повідомляти Каховський районний центр соціальних служб для сім*ї, дітей та молоді ( директор Бондаренко Юлія Геннадіївна) за телефоном 0951922606 або 0967061019 о будь-якій годині.

Оголошення про конкурс

Разом проти туберкульозу!

Соціальна підтримка сімей – пріоритет діяльності Каховського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Сім’я – є одним  з основних чинників  формування особистості і долі людини. Значна частина людських потреб задовольняється саме в сім’ї. Але, трапляються випадки, коли сім’я з тих чи інших причин потрапляє в складні життєві обставини, частково або повністю  втрачає  свої функції. До таких сімей відносяться сім’ї, у яких виникли проблеми через матеріальні, юридичні, психологічні труднощі.  Робота з вищевказаною категорією сімей – є одним із пріоритетних напрямів діяльності Каховського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, яка забезпечується через раннє та своєчасне виявлення сімей, які потребують сторонньої допомоги, з метою профілактики сімейного неблагополуччя та надання допомоги. У зв’язку з нестабільною суспільно політичною ситуацією  в країні спеціалістами районного центру надається комплексна допомога та підтримка вимушено переміщеним особам, учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей. Також під постійним соціальним супроводом перебуває Дитячий будинок сімейного типу та чотири прийомні сім’ї,  в яких виховується 15 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківських піклування. Спеціалісти районного центру проводять соціальну роботу з опікунськими, багатодітними сім*ями, матерями – одиначками, молоддю яка засуджена до покарання без позбавлення волі та  звільнених з місць позбавлення волі, алкозалежною молоддю, та з проблемами інвалідності. Каховським районним центром  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постійно здійснюється первинна профілактика, яка носить інформаційний характер, оскільки спрямована на формування у дітей та молоді готовності відмовитися від деяких негативних стереотипів у поведінці, попередження та усунення чинників, що сприяють виникненню та поширенню негативних явищ. Первинна профілактика здійснюється через мережу спеціалізованих формувань “Мобільний консультативний пункт”.

Соціальна робота невідривна від суспільства і спрямована на усі його проблемні прошарки. Саме фахівець із соціальної роботи в сільській місцевості може забезпечити на ранньому етапі виявлення сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, запобігти появі нових проблем та сприяти збереженню біологічної сім’ї . Для сільської місцевості соціальна робота – це своєрідна «швидка допомога». Фахівець соціальної роботи на селі це людина, якій найбільше довірять односельці свої проблеми та турботи, що дає змогу якнайшвидше прийти на допомогу та негайно вирішити всі питання сімей, які потрапили в складні життєві обставини, саме він володіє об’єктивною та найширшою інформацією про сім’ї і може самостійно вирішувати та надавати спектр послуг, що відповідає потребам сім’ї. Саме фахівець соціальної роботи на селі є зв’язуючою ланкою між простими громадянами та всією соціальною мережею району, оскільки він безпосередньо контактує та співпрацює зі школою, ФАПом, дільничним інспектором, опікунською радою, сільською громадою, депутатським корпусом, з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Враховуючи вищезазначене виникла гостра необхідність введення даної посади у кожній сільській раді. На теперішній час є позитивний приклад рішення голови Василівської сільської ради, який усвідомивши гостроту проблеми сімей з дітьми, що опинилися в складних життєвих обставинах  винайшов можливість введення посади фахівця  із соціальної роботи. Так  з січня 2017 року  фахівцем даного напрямку стала Євдокимова Наталія В’ячеславівна, спеціаліст з вищою економічною освітою.

received_1253774098044059

Основним завданням  фахівця із соціальної роботи –бути помічником для кожної родини, яка потребує допомоги. Йдеться про допомогу сім’ям, які ризикують потрапити або потрапили у складні життєві обставини внаслідок втрати роботи, захворювання, насильства над дітьми, розлучення, повернення одного з батьків після відбування покарання в місцях позбавлення волі, неналежного виконання батьківських обов’язків тощо. Пріоритетним  завданням фахівців із соціальної роботи є не боротьба з наслідками складних життєвих обставин та випадків, а профілактика й упередження можливих проблем.

общая ц

На разі адміністрацію Каховського районного центру  соціальних служб очолює Юлія Бондаренко, бухгалтер – Ірина Львова. У відділі соціальної роботи районного центру посаду штатного психолога займає Катерина Кряжевська, спеціаліст із соціальної роботи  – Аліна Гнатко та новоприйнятий фахівець із соціальної роботи – Наталія Євдокимова.   Працівники  Каховського районного центру соціальних служб для сім*ї, дітей та молоді доброзичливо ставляться до всіх своїх клієнтів. Послуги спеціалістів безкоштовні. Інформація, отримана від клієнтів залишається конфіденційною.

До центру Ви можете звернутися за адресою м.Каховка, вул..Велика Куликовська, 103, каб. 225 тел.(05536 -2-04-78)

Стань патронатним вихователем!

увага конкурс

У Херсонській області розпочався соціальний проект щодо надання допомоги внутрішньо-переміщеним особам та сім’ям, які виїхали з тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення антитерористичної операції.В рамках проекту передбачено проведення конкурсу на отримання грантової допомоги на розвиток самозайнятості або відкриття мікропідприємництва для осіб, які мають статус ВПО. За результатами конкурсного відбору учасники пройдуть відповідні навчання для підвищення знань і навичок із започаткування/розвитку власного бізнесу і підприємницької діяльності. Для участі у проекті необхідно на електронну адресу khersonvektorrozvytku@gmail.com надіслати анкету за темою «Заявка на участь у проекті»: прізвище, ім’я, по батькові особи, яка мала свій бізнес та хоче його продовжувати на території області, контактний телефон, вид діяльності, яку хотіли б розпочати/продовжити, є/немає статус приватного підприємця.

Профілактика правопорушень.

Партнерська допомога вимушено переселеним особам. липень 2016

Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України від 03 березня 2016 року № 3168/0/14-16/59 в даний час, в Україні проводиться інформаційна кампанія «Щастя в 4 руки».
В рамках кампанії виготовлено соціальні ролики «Дитина – нагорода за любов» та «Справжні чоловіки», які розміщено в мережі Інтернет за посиланням:https://drive.google.com/folderview…. Бажаємо приємного перегляду.

Інформаційний звіт про організацію та здійснення соціальної роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах за 2014 –І кв. 2016 років.

Інформація про роботу КРЦСССДМ з демобілізованими учасниками антитерористичної операції та членами їх сімей протягом 2015-2016 років

Календар
Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Анонси подій

До уваги учасників АТО

УКРАЇНА-ЄС

  • Архів новин
    StatPress
    Visits today: 336