Сьогодні, 2 листопада, заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Чабан разом із керівниками Департаменту з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи ОДА, обласного й міського військових комісаріатів і працівників ГУ Національної поліції у Херсонській області провів селекторну нараду з керівниками й відповідальними особами районів Херсонщини щодо ходу проведення осіннього призову 2018 року до лав Збройних сил України. Учасниками селекторної наради обговорювались й інші питання. А саме про підготовку тренувань щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації ланки територіальної підсистеми Єдиної державних системи цивільного захисту Херсонської області та про підготовку тренувань щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на Кременчуцькій ГЕС.

В обласній селекторній нараді взяли участь голова районної державної адміністрації Валерій Салтиков, начальник управління економічного розвитку та цивільного захисту Сбітнєв Олег, начальник відділу з питань ЖКГ та ЦЗ Гребінь Вячеслав, військовий комісар Каховського міського об’єднаного військового комісаріату Ігор Великорецький, представник Каховського районного відділу поліції ГУ національної поліції Дзьоба Віктор, заступник голови селищної ради Любимівської об’єднаної територіальної громади Сілін Іван, заступник сільського голови Зеленопідської об’єднаної громади Землянська Лідія, голова коробківської сільської ради Сегляник Ігор.

Під час наради керівники районних державних адміністрацій поінформували про стан виконання плану осіннього призову та відзвітували про проведену роботу, а саме, інформування населення, дворові обходи мешканців населених пунктів, де зареєстровані особи віком від 20 років, співпрацю з місцевими підприємствами.

Серед основних проблем, з якими стикаються на місцях -це міграційні процеси і як наслідок відсутність призовника за місцем прописки. Тому підводячи підсумок Вадим Чабан рекомендував   головам райдержадміністрацій та представникам влади на місцях   закріпити за кожним населеним пунктом району відповідальних осіб із числа працівників райдержадміністрації, які здійснюватимуть роботу, пов’язану з набором громадян на осінній призов цього року, наголосивши на тому, що це потрібно для того, щоб оцінити реальну ситуацію на місцях і мати уявлення про те, чи справді людина проживає за місцем реєстрації, чи виїхала».

Листопад 2018
« Жов

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ