З метою забезпечення захисту сільгоспвиробників нашої області від спроб рейдерських захоплень їх земельних ділянок, врожаю чи майна було створено регіональний оперативний штаб, який покликаний здійснювати правову допомогу з питань надання правовстановлюючих документів на право користування земельними ділянками, а також сприяти правоохоронним органам у фіксації вчинених правопорушень у сфері сільськогосподарської діяльності з метою притягнення винних осіб до відповідальності.

Сьогодні, 08 лютого, на початку чергового засідання штабу, яке пройшло під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Андрія Балоня, присутні заслухали інформацію про результати проведеної роботи по питанням, напрямок руху яких був визначений на минулому засіданні штабу, а саме звернень Галини Вансович, фермерських господарств «Рисовод» та «Ясна Поляна».

Крім того, на засіданні розглянуто звернення представника ПАТ «Волна» Меджата Куртаметова, диретора ПОСП «Світлана» Василя Маліка, а також Ігоря Гусака та Тамари Александрової.

У ході сьогоднішнього установчого засідання спільними зусиллями фахівців обласної юстиції, обласної державної адміністрації, правоохоронців та представників аграрного сектору було розглянуто та узгоджено шляхи вирішення поставлених питань.

Членами штабу заслухано усі звернення, визначено напрямок їх вирішення та надано відповідні доручення. Результати проведеної роботи будуть заслухані на наступному засіданні штабу.

Травень 2018
« Кві