У рамках виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнєУкраїни», з метою популяризації в районі  здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, всебічного розвитку кожної дитини пропаганди та розповсюдження олімпійських ідеалів та принципів, формування у молоді мотивацій до здорового способу життя з 09 вересня  по 15 вересня 2013року  у 27 загальноосвітніх навчальних закладах організований та проведений Олімпійський тиждень та Олімпійський урок, в якому взяли участь 1450 педагогів та учнів.

Для участі у проведенні заходу запрошувалися заступник голови РДА О.Вакулич,  голови сільських рад, батьківський комітет, спортсмени району, які зверталися з промовою до учнів і доводили теоретичні знання про започаткування Олімпійських ігор, олімпійську символіку та розповідали про свій особистий спортивний шлях.

У всіх загальноосвітніх навчальних закладах під час проведення олімпійського уроку використовувалися олімпійські символи, ритуали: урочиста церемонія відкриття, підняття олімпійського прапора, складання присяги учасниками і суддями, церемонія нагородження та урочиста церемонія закриттяУ рамках заходу школярі мали можливість познайомитися з історією Олімпіад, олімпійського руху, досягненнями українських атлетів на Олімпіадах,  подивитись відеофільми про українських олімпійців, інші медіа-презентації олімпійської тематики, взяли участь у шкільних змаганнях з різних видів спорту, відбулись вікторини на спортивну тематику, було проведено  конкурс малюнків, плакатів, газет, виставка друкованих видань на олімпійську тематику.

Олімпійський урок засвідчив про великий інтерес учнів до фізкультури і спорту, олімпійського руху, бажання дітей до самовдосконалення.

• Державне свято – День Конституції України

28 червня волелюбний український народ відзначає День Конституції України. З цієї нагоди 28-29 червня в населених пунктах району відбудуться тематичні заходи. Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до святкування.

Червень 2017
    « Тра