Оголошення про надання пропозицій до проекту програми економічно-соціального розвитку Каховського району на 2018 рік

В районі проводиться  робота над  проектом  програми економічного і соціального  розвитку Каховського району  на 2018 рік  (далі – проект Програми).

Законодавчим та нормативним підґрунтям для розробки Програми  є :

Закон України “Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України”.

Постанова  Кабінету Міністрів України  від 26 квітня 2003 р. № 621 “Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету”.

Розпорядження голови Каховської районної державної адміністрації від 06.11.2017 року № 370 «Про формування  проекту програми економічного і соціального розвитку Каховського району на 2018 рік».

Запрошуємо  усіх активних громадян,  представників бізнесу, громадських організацій, представників громад сіл та селищ району долучитись до розробки  Програми.

Пропозиції  просимо надати до 08 грудня 2017 року  у відділ економіки та агропромислового розвитку   райдержадміністрації  за формою, що додається.

ФОРМА

№ п/п Координати особи, що надає пропозицію (П.І.Б./назва юр.особи ) Зміст пропозиції Потреба в коштах на реалізацію заходу (джерела фінансування) Очікувана ефективність від впровадження пропозиції, реалізації заходу

Контакти: e-mail: economika_kakh_rda@ukr.net

• Запрошуємо до обговорення

З метою забезпечення реалізації в районі Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на сайті оприлюднено проект Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік у Каховському районі. Запрошуємо зацікавлених осіб до обговорення.

Грудень 2017
    « Лис