14 березня 2019 року за участю представників інститутів громадянського суспільства району відбулися установчі збори з формування нового складу громадської ради при Каховській райдержадміністрації.

Участь у заході взяла заступник голови районної державної адміністрації Ольга Вакулич. Вітаючи громадських активістів Ольга Леонідівна висловила сподівання на конструктивну та плідну роботу громадської ради, яка має стати дієвим містком між владою району та його мешканцями та висловила надію до злагодженої співпраці на користь соціально–економічного розвитку району. Також вона наголосила на тому, що колективна дія в одному напрямку та конструктивний діалог влади і громадськості здатен підштовхнути районну владу до прийняття рішень, які позитивно вплинуть на життя мешканців району.

M

Заслухавши інформацію про роботу ініціативної групи з підготовки установчих зборів, обговоривши організаційні моменти, члени установчих зборів ознайомилися з новими кандидатами представників ІГС та напрямками діяльності організацій представлених ними організацій. Після чого одноголосно проголосували за включення до складу Громадської ради при Каховській районній державній адміністрації всіх  представників інститутів громадянського суспільства, які в установлені терміни подали необхідні документи та присутні на зборах. Отже до складу ради увійшло 9 громадських активістів, а саме: Вячеслав Жиленко (видання «Каховські новини»), Андрій Вітвицький(районна профспілка працівників освіти), Олександр Кабаченко («Каховський курінь»), Малашина Юлія (спортивний клуб «Барс»), Віталій Малашин (Херсонська обласна федерація нокдаун хортингу), Костянтин Мєшков (районне товариство воїнів-інтернаціоналістів), Олександр Назарук (ВГС «Кордон»), Тетяна Паршикова (БО «100 відсотків життя. Херсонський регіон»), Олег Фірюлін («Українське капеланство»). У нинішньому складі Громадська рада буде діяти протягом двох років, збираючись на  засідання не рідше раз на квартал.

Крім того, після установчих зборів, відбулося перше організаційне засідання новообраної Громадської ради.

На ньому було детально ознайомлено і затверджено регламент роботи ради, обрано голову, його заступника та секретаря громадської ради а також обговорено поточні робочі моменти.  Головою став Назарук Олександр Іванович, який до цього вже очолював даний консультативно-дорадчий орган. Заступниками голови громадської ради обрано Вітвіцького Андрія Грогоровича. Функції секретаря громадської ради буде виконувати представник райдержадміністрації, головний спеціаліст відділу організаційної роботи та з питань внутрішньої політики Інна Бальошенко. Але слід зазначити, що секретар не є членом громадської ради.

Затвердження положення та плану роботи консультативно-дорадчого органу на поточний рік перенесено на наступне засідання, яке планується провести вже 28 березня.

Березень 2019
« Лют

• Гала-концерт. Таврійський барвограй

26 березня в районному будинку культури проходитиме районний конкурс-огляд дитячої художньої творчості «Таврійський барвограй».  Запрошуємо усіх бажаючих на гала-концерт.