29 серпня 2013 року в с. Горностаївка Новотроїцького району в контексті модернізації системи місцевого самоврядування відбулася розширена нарада з сільськими та селищними головами під головуванням голови обласної державної адміністрації Миколи Костяка та голови обласної ради Віктора Пелиха. Делегацію у складі сільських голів Каховського району очолив Любимівський селищний голова  Мотрюк Михайло Ілліч.

Після вступного слова голови обласної державної адміністрації Миколи Костяка розпочалася практична частина розширеної наради, учасники якої почали огляд об’єктів соціальної сфери з місцевої амбулаторії, де повністю облаштовані стоматологічний та масажний кабінети, а також функціонує  денний стаціонар на п’ять ліжок.

Увазі присутніх був представлений спортивний комплекс «Затис», який розстелив перед гостями шовковий газон ультра сучасного футбольного поля, де виступає місцева футбольна команда «Мир», а дівчата з  групи підтримки яскравим виступом привітали учасників делегації.

Окрім зазначених об’єктів, учасники розширеної наради відвідали місцеві освітні заклади, а саме загальноосвітню школу та дитячий садок «Журавлик».

Окрасою села є сучасний тенісний корт, на якому тренується місцева молодь, до речі безкоштовно.

Завершальною частиною наради було безпосередньо пленарне засідання, головною темою якого було обговорення соціально-економічного культурного розвитку регіонів в умовах реформування системи місцевого самоврядування та територіальних органів влади. Микола Костяк зазначив, що метою таких зустрічей є консолідація зусиль органів виконавчої влади і місцевого самоврядування для суспільного пошуку та напрацювання шляхів і механізмів проведення реформування сфери самоврядування.

На розширеній нараді були визначені пріоритетні напрямки роботи влади з наступних питань: удосконалення програми розвитку сільської медицини, забезпечення її працівників житлом, оптимізація системи контролю, створення асоціації всіх сільських, селищних рад на рівні районних рад для вироблення єдиних стандартів, а також обміну досвідом між селищними, сільським адміністративними одиницями. Голова обласної державної адміністрації висловив думку, що збільшення численності сільського населення в поєднанні зі зміною його свідомості має стати донором для процвітаючого розвитку територій нашого регіону.

• Запрошуємо до обговорення

З метою забезпечення реалізації в районі Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на сайті оприлюднено проект Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік у Каховському районі. Запрошуємо зацікавлених осіб до обговорення.

Грудень 2017
    « Лис