Сьогодні голова районної державної адміністрації Валерій Салтиков в рамках робочої наради зустрівся із начальником Управління захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Клим Наталією Георгіївною,  начальником районного Управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Шелест Ганною Олексіївною. На зустрічі були присутні й представники органів місцевого самоврядування. Під час зустрічі Наталія Георгіївна подякувала районну владу за підтримку та порозуміння та обговорили питання подальшої співпраці та взаємодії усіх гілок влади та необхідності призначення в сільських радах відповідальних осіб з питань захисту прав споживачів, проведені широкої інформаційної роботи серед населення про відстоювання споживачами своїх прав, а також поінформованості суб’єктів господарювання про необхідність оновлення куточків споживачів та їх відповідного наповнення та постійного оновлення.

Під час зустрічі Ганна Олексіївна озвучила ряд питань які контролюються спеціалістами Управління та потребують уваги та вирішення з боку органів місцевого самоврядування, а це насамперед якість питної води в населених пунктах району та виконання заходів місцевих програм соціально-економічного розвитку щодо покращення питного водопостачання, а також проведення планово-санітарної очистки населених пунктів від твердих побутових відходів. Окрему увагу було зосереджено на ситуації, що склалася в районі, пов’язаної із спалахом африканської чуми в селі Архангельська Слобода та на необхідності затвердження місцевих програм з відповідним фінансуванням першочергових протиепізоотичних заходів.

На завершення зустрічі голова райдержадміністрації Валерій Миколайович запевнив учасників зібрання у подальшій співпраці, наголосив на наявності тематичної рубрики на сайті райдержадміністрації  та підтримав ініціативу щодо створення відповідних рубрик й на офіційних веб сайтах органів місцевого самоврядування.

Календар
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Анонси подій

До уваги учасників АТО

УКРАЇНА-ЄС

  • Архів новин
    StatPress
    Visits today: 96