Календар
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2023-01-29.

Google продовжує безкоштовну програму «Розвивайте кар’єру з Google Cloud» для українців та оголошує про набір учасників на другий потік. Навчання на програмі буде спрямоване на вивчення технологій машинного навчання (Machine Learning) та роботу з даними. Міністерство цифрової трансформації України та національний проєкт Дія.Цифрова освіта є інформаційними партнерами хабу.

Понад 17 000 українців вже отримали знання та практичні навички роботи з хмарними технологіями за підсумками першого потоку навчання. Тепер, ще більше можливостей для працевлаштування й розвитку IT в Україні. Учасники програми матимуть можливість скласти іспит та отримати міжнародну сертифікацію Google Cloud, а також інші призи.

До кінця 2023 року Google планує навчити до 10 000 українців працювати з хмарними технологіями, щоб продовжувати цифрову трансформацію України та вивести її на новий рівень. Програма дозволить розширити можливості для працевлаштування ІТ-фахівців та спеціалістів суміжних спеціальностей.

Участь можуть взяти ІТ-фахівці та розробники, які хочуть розвивати свої навички та кар’єру у сфері хмарних технологій, студенти або навіть нетехнічні фахівці, які працюють з даними (економісти, фінансисти, бізнес-аналітики, продуктові менеджери, маркетологи тощо). Англійська мова на розмовному рівні є одною з головних вимог.

Старт навчання — 1 лютого 2023 року. Реєстрація за посиланням

Що отримають учасники:

  • 60 днів безкоштовного доступу до всіх курсів на платформі Google Cloud Skills Boost — ідеального місця для навчання Google Cloud.
  • Практичний досвід світового рівня, здобувши бейджі навичок Google Cloud (Google Cloud skill badges). Бейджі навичок підтверджують наявність у спеціалістів знань та практичного досвіду роботи у хмарі, що допоможе у розвитку кар’єри у сфері хмарних технологій.
  • Індивідуальні напрями навчання, у тому числі з фокусом на машинне навчання та роботу з даними. Під кожен напрям є контент, який поєднує онлайн курси за запитом та практичне навчання.
  • Нагороди за три й більше отриманих бейджів навичок.
  • Безкоштовні ваучери на сертифікаційний іспит Google Cloud за 12+ бейджів навичок отриманих протягом перших двох потоків програми.
  • Зустрічі із фахівцями з хмарних технологій щодо підготовки до міжнародної сертифікації Google Cloud та карʼєрними консультантами.

Міністерство цифрової трансформації України та національний проєкт Дія.Цифрова є інформаційними партнерами програми «Розвивайте кар’єру з Google Cloud» та допомагають популяризувати її серед українців.