Липень 2024
« Чер
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2024-07-19.

Міністерство цифрової трансформації України підписало Меморандум про співпрацю з Лісабонською радою, завдяки якому Україна зможе працювати над технологічними рішеннями разом із європейськими державами та приєднатися до інкубатора Govtech4all.

Побудова цифрового суспільства — один із головних напрямів роботи Лісабонської ради. Це потужний аналітичний центр та політична мережа, яка об’єднала політиків та громадських діячів з усієї Європи.

Завдяки Меморандуму Україна зможе працювати над технологічними рішеннями разом із європейськими державами та приєднатися до інкубатора Govtech4all.

Це чотирирічна ініціатива 21-го партнера з бюджетом 12 млн євро. Фінансується Програмою цифрової Європи та координується Лісабонською радою.

Чому це важливо?

У перспективі Україна зможе брати участь у пілотних проєктах інкубатора. Це дозволить використовувати наш досвід та продукти, зокрема Дію, щоб спільно з європейськими колегами розробляти цифрові послуги та документи. А також дізнатися про європейський цифровий досвід.

Нагадуємо, що Європейський союз планує виділити 17,4 мільйона євро на цифрові трансформації в Україні.

Відтак, Європейський союз допоможе Україні запровадити ефективні та доступні державні послуги, а також швидко реагувати на виклики війни. Для цього в межах проєкту “Цифрова трансформація для України” виділять 17,4 млн євро.

Фінансування спрямоване на:

• розвиток цифрових послуг та застосунку “Дія”;
  • покращенням обміну даними між реєстрами та держустановами;
  • розвиток інфраструктури електронної ідентифікації;
  • вдосконалення системи електронного управління кримінальними справами.

Проєкт очолить Естонська академія електронного управління, яка вже 12 років співпрацює з українським держсектором та допомагає впроваджувати е-послуги.

Продовжуємо рухатися до Євросоюзу та наближаємося до цифрового безвізу!

За матеріалами Мінцифри