Календар
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2024-07-23.

 Питання щодо шляхів подальшої співпраці Каховського міськрайонного центру зайнятості  з сільськими  та селищною радами Каховського району в контексті нової редакції Закону України «Про зайнятість населення», та реалізація в районі завдань, доручень Президента України щодо сприяння забезпеченню молоді першим робочим місцем стало основною темою обговорення на зустрічі за „круглим столом ”, проведення якого було ініційовано Каховським центром зайнятості.

13 серпня 2013 року у приміщенні Каховської районної державної адміністрації відбулось засідання „круглого столу” на тему : „Нові горизонти співпраці”. У заході  брали участь голова Каховської районної державної адміністрації Сторчак В.П., перший заступник голови Каховської районної державної адміністрації Балабанов В.Г., керуючий справами Каховської районної ради Любак В.І., начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Єремейчук С.В., голови сільських ( селищної) рад району , керівництво та спеціалісти Каховського міськрайонного центру зайнятості.

На початку засідання було зазначено, що у 2013 році Законом України «Про зайнятість населення» запроваджено нові принципи реалізації соціальних гарантій уразливим категоріям громадян та забезпечення роботодавців умовами для створення нових робочих місць, зокрема шляхом 50 % компенсації  єдиного соціального внеску за кожне робоче місце із зарплатою не менше трьох мінімальних протягом року; 100% компенсація оплати єдиного соціального внеску за працевлаштування на нові робочі місця громадян, що мають додаткові гарантії в сприянні працевлаштуванню; 100% компенсація єдиного соціального внеску суб’єктам малого бізнесу за умови працевлаштування безробітних за направленням служби зайнятості на термін не менше 2 років на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності та інше

Законом України «Про зайнятість населення», серед іншого,  встановлено паритетність фінансування витрат на організацію оплачуваних громадських робіт за участю безробітного населення.

Голова Каховської районної державної адміністрації Сторчак В.П. зазначив, що ми всі з розумінням ставимося до проблем місцевих органів влади, які не мають фінансової можливості в сьогоднішніх умовах забезпечити тимчасову зайнятість безробітних. Благоустрій населених пунктів Каховщини залишається однією  з першочергових задач сьогодення. Незважаючи на певні труднощі, необхідно  ініціювати  внесення змін до бюджетів сільських (селищної) рад району відповідно до потреб громад на ці цілі у поточному році та докласти зусиль щодо виділення відповідних коштів у майбутньому 2014 році.Під час проведення зустрічі, у конструктивному діалозі  було обговорено можливі шляхи щодо активізації співпраці центру зайнятості  з соціальними партнерами. Учасники зустрічі дійшли згоди про необхідність активізації саме спільної роботи, що надасть можливість   прийняти оперативні та правильні рішення щодо подолання проблемних питань у сфері зайнятості населення Каховщини.