Під час програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV Президент Петро Порошенко наголосив, що і Україна і  Північноатлантичний альянс обопільно зацікавленні у поглибленні та розширенні партнерства. «Не просто НАТО потрібно Україні, а й Україна потрібна НАТО», – акцентував Глава держави.

Президент нагадав часи, коли Україну не сприймали в світі як надійного партнера. «В часи, коли я був обраний Президентом, Україна була нерукопотискаєма. Це таке минуле залишив нам режим Януковича. Проти України діяли санкції, і не лише з боку Росії, а й санкції в режимі постачання зброї. Всі ринки для нас щодо постачання зброї були закриті. Зараз, внаслідок нашої роботи, ми маємо потужну світову коаліцію, санкції працюють проти Російської Федерації і Росія платить ціну за свою агресію проти України», – наголосив Президент.
«І не лише воїни на фронті, які боронять українську землю, а є величезний внесок українських дипломатів, які тримають проукраїнську коаліцію в світі. Це те, чого Путін не міг уявити», – також зауважив він. Петро Порошенко наголосив: «Українські дипломати працюють на захист позиції України в міжнародних судах проти Російської Федерації».
При цьому він зауважив, що нині позиція України дуже відрізняється від ситуації і у 2006 і у 2008 роках, бо тоді не лише всередині країни панувала думка про важливість погоджувати наші зовнішньополітичні дії з думкою Росії, але й наші партнери – члени НАТО вважали, що Україна перебуває у сфері відповідальності і впливу Росії. «І сьогодні відмінність полягає в наступному – Україна не буде питати дозволу в Росії. І це мали визнати наші партнери по НАТО», – зазначив Петро Порошенко.

Президент підкреслив важливість солідарної позиції світу в підтримці України. «На останньому саміті НАТО, де я мав честь бути присутнім, виступав 21 керівник держав НАТО. У виступі кожного з них звучало – ми маємо підтвердити рішення Бухарестського саміту НАТО про те, що двері НАТО для України відкриті. Ми маємо наголосити, що це рішення приймає виключно українська влада і український народ. І саме тому так важливо, щоб в четвер Парламент проголосував (зміни до Конституції щодо інтеграції до ЄС та НАТО – ред.)», – зазначив Президент.

За інформацією офіційного інтернет-представництва Президента України

Квітень 2019
« Бер

• Місячник благоустрою

З 28 березня по 08 травня в районі проводиться щорічна акція “За чисте довкілля”  Запрошуємо усіх бажаючих на весняну толоку в своєму селі.