У контексті виконання та реалізації в районі завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання 17 вересня 2013 року при управлінні агро – промислового розвитку відбулася нарада з сільськими (селищним) головами району щодо розроблення проектів програми розвитку територіальних громад (програма оновлення села) та розгляд їх на сесіях сільських та селищної  рад.

Заступник голови районної державної адміністрації Т.Тертична повідомила, що  оновлення  прогам проходить шляхом залучення жителів села до процесу планування і проведення заходів на місці їх проживання, передачі громадськості (громаді)  обов’язків по вибору векторів розвитку їх села і фінансової підтримки за рахунок суспільних заходів .

Начальник управління АПР В.Піун підвів підсумки розроблення та затвердження відповідних програм сільськими(селищною) радами, зазначивши, що з    19 сільських (селищної) рад району не розроблений проект програми по Червоноперекопській та Малокаховській сільських радах. На даний час проекти програми затверджуються виконавчим комітетом сільських та селищної рад. На сесіях сільських рад затверджено 12 Програм розвитку територіальних громад.

• Запрошуємо до обговорення

З метою забезпечення реалізації в районі Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на сайті оприлюднено проект Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік у Каховському районі. Запрошуємо зацікавлених осіб до обговорення.

Грудень 2017
    « Лис