З метою виконання заходів у Каховському районі, спрямованих на популяризацію та реалізацію стратегічних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича із соціально-економічного та культурного розвитку 03 вересня 2013 року відбулася нарада з представниками молокопереробних підприємств з питань закупівельних цін на молоко. У нараді взяли участь представники підприємств ВАТ «Чаплинський маслосирзавод», ВАТ «Новокаховський завод плавлених сирів», ППП «Любимівський сирзавод», ДПДГ «Асканійське».

Під час наради було розглянуто питання моніторингу закупівельних цін на молоко та  вирішено, що закупівельна ціна на молоко у населення повинна бути не менш як 3,10 грн.

По закінченню наради начальник управління АПР районної державної адміністрації В.Піун відмітив, що у районі потрібно створити пункти по прийому молока та кооперативів на території Червоноперекопської сільської ради.

Березень 2019
« Лют

• Гала-концерт. Таврійський барвограй

26 березня в районному будинку культури проходитиме районний конкурс-огляд дитячої художньої творчості «Таврійський барвограй».  Запрошуємо усіх бажаючих на гала-концерт.