5.06.2013 року в кабінеті першого заступника голови районної державної адміністрації   відбулася нарада з питань закінчення будівельно-монтажних робіт по станції катодного захисту газопроводу Н.Каховка – Чорнянка і здачі її в експлуатацію.

На нараді були присутні Балабанов В.Г., перший  заступник  голови  районної державної     адміністрації, Даниленко І.А., завідувач сектором  містобудування, архітектури  та                                                                       інфраструктури, Дядів  В.В., голова Кам’янської сільської ради, Сєров Ю.М., голова Чорнянської сільської ради, Ярош Л.М., головний інженер Каховської філії ПАТ «Херсонгаз» , Репілевський Е.В., директор ДПДГ «Каховське», Янчев В.С., представник ТОВ «Агроспецмонтаж».
Головуючий наради зазначив, що слід в найкоротший час закінчити будівництво станції катодного захисту траси газопостачання Н.Каховка – Чорнянка,  яке полягає лише в підключенні її до лінії електрозабезпечення. Основною причиною гальмування завершення будівництва є брак коштів для придбання необхідного устаткування і виконання монтажних і пуско-налагоджувальних робіт.
Балабанов В.Г. запропонував сільгоспвиробникам, що орендують землі Чорнянської, Кам’янської сільських рад, надати фінансову допомогу у вирішенні зазначеного питання.
За результатами обговорення було прийнято рішення до 18.06.2013 р. придбати необхідне устаткування і матеріали, оформити відповідні документи на ведення будівництва та розпочати завершальну  стадію будівельно-монтажних робіт.

• Державне свято – День Конституції України

28 червня волелюбний український народ відзначає День Конституції України. З цієї нагоди 28-29 червня в населених пунктах району відбудуться тематичні заходи. Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до святкування.

Червень 2017
    « Тра