5.06.2013 року в кабінеті першого заступника голови районної державної адміністрації   відбулася нарада з питань закінчення будівельно-монтажних робіт по станції катодного захисту газопроводу Н.Каховка – Чорнянка і здачі її в експлуатацію.

На нараді були присутні Балабанов В.Г., перший  заступник  голови  районної державної     адміністрації, Даниленко І.А., завідувач сектором  містобудування, архітектури  та                                                                       інфраструктури, Дядів  В.В., голова Кам’янської сільської ради, Сєров Ю.М., голова Чорнянської сільської ради, Ярош Л.М., головний інженер Каховської філії ПАТ «Херсонгаз» , Репілевський Е.В., директор ДПДГ «Каховське», Янчев В.С., представник ТОВ «Агроспецмонтаж».
Головуючий наради зазначив, що слід в найкоротший час закінчити будівництво станції катодного захисту траси газопостачання Н.Каховка – Чорнянка,  яке полягає лише в підключенні її до лінії електрозабезпечення. Основною причиною гальмування завершення будівництва є брак коштів для придбання необхідного устаткування і виконання монтажних і пуско-налагоджувальних робіт.
Балабанов В.Г. запропонував сільгоспвиробникам, що орендують землі Чорнянської, Кам’янської сільських рад, надати фінансову допомогу у вирішенні зазначеного питання.
За результатами обговорення було прийнято рішення до 18.06.2013 р. придбати необхідне устаткування і матеріали, оформити відповідні документи на ведення будівництва та розпочати завершальну  стадію будівельно-монтажних робіт.

Листопад 2018
« Жов

• До уваги суб’єктів господарювання!!!

22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ