18 вересня 2013 року в с. Тавричанка відбулась нарада з питань підвищення якості надання медичної допомоги сільському населенню.

В нараді прийняла  участь заступник голови районної державної адміністрації Т.Тертична, районний спеціаліст з питань сімейної медицини – Островський В.М., головна медична сестра Центру – Кухарчук Л.А., заступник головного лікаря з технічних питань – Овчаренко Т.К., керівники амбулаторій та завідувачі ФАПів.

На початку роботи заступник голови районної державної адміністрації повідомила, що з метою реалізація в районі завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання ми проводимо  саме виїзну нараду, адже тільки у населених пунктах можливо зрозуміти та скоординувати роботи, щодо підвищення якості надання медичної допомоги.

В ході наради розглянуті питання оснащення сільських закладів охорони здоров’я, організація виїзної роботи лікарів, надання невідкладної медичної допомоги та підготовка до роботи в осінньо – зимовий період.

За підсумками наради рекомендовано залучити до виїзду в села району лікарів спеціалістів поліклініки Каховської ЦРЛ.

З метою забезпечення надання невідкладної допомоги до кінця вересня місяця 2013  року вирішити питання забезпечення роботи амбулаторій з 800до 2000 та встановити чіткий графік отримання ФАПами медикаментів.

Керівникам амбулаторій поставлено завдання до 01.10.2013 року надати пропозиції до адміністрації Центру з питань формування бюджету закладу на 2014 рік.

Листопад 2018
« Жов

• До уваги суб’єктів господарювання!!!

22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ