18 вересня 2013 року в с. Тавричанка відбулась нарада з питань підвищення якості надання медичної допомоги сільському населенню.

В нараді прийняла  участь заступник голови районної державної адміністрації Т.Тертична, районний спеціаліст з питань сімейної медицини – Островський В.М., головна медична сестра Центру – Кухарчук Л.А., заступник головного лікаря з технічних питань – Овчаренко Т.К., керівники амбулаторій та завідувачі ФАПів.

На початку роботи заступник голови районної державної адміністрації повідомила, що з метою реалізація в районі завдання Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання ми проводимо  саме виїзну нараду, адже тільки у населених пунктах можливо зрозуміти та скоординувати роботи, щодо підвищення якості надання медичної допомоги.

В ході наради розглянуті питання оснащення сільських закладів охорони здоров’я, організація виїзної роботи лікарів, надання невідкладної медичної допомоги та підготовка до роботи в осінньо – зимовий період.

За підсумками наради рекомендовано залучити до виїзду в села району лікарів спеціалістів поліклініки Каховської ЦРЛ.

З метою забезпечення надання невідкладної допомоги до кінця вересня місяця 2013  року вирішити питання забезпечення роботи амбулаторій з 800до 2000 та встановити чіткий графік отримання ФАПами медикаментів.

Керівникам амбулаторій поставлено завдання до 01.10.2013 року надати пропозиції до адміністрації Центру з питань формування бюджету закладу на 2014 рік.

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра