З метою виконання заходів у Каховському районі, спрямованих на популяризацію та реалізацію стратегічних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича, щодо вирішення актуальних проблем Херсонщини 06 вересня 2013 року відбулася нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств, які мають у користуванні понад 3000 га. землі в обробітку, серед яких СТОВ «Таврійська перспектива», ТОВ «Агротекс-Миколаїв» та ТОВ ТП «Продексім».

Під час наради відпрацьовувалися питання стосовно розвитку господарської діяльності в галузі тваринництва. Так, «Таврійська перспектива» незабаром планує займатися розведенням овець м’ясної породи.  ТОВ «Агротекс-Миколаїв» та ТД «Продексім» через відсутність фінансових ресурсів найближчим часом не планують займатися тваринництвом.

Начальник управління агропромислового розвитку Каховської районної державної адміністрації В.Піуннаголосив, що керівництво району та управління АПР і надалі буде проводити роз’яснювальну роботу серед керівників сільськогосподарських підприємств мають у користуванні понад 3000 га. землі для залучення ініестицій для розвитку тваринництва в районі.

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра