7 лютого 2013 року відбулась нарада з керівниками сільських комунальних підприємств району під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Балабанова В.Г. Порядком денним передбачалось розгляд наступних питань:
– стан бюджетів сільських рад, фінансовий стан СКП та економічні показники за 2012 рік,
– стан розрахунків населення за надані житлово-комунальні послуги, в т.ч. водопостачання,
– результати претензійно-позовної роботи,
– обладнання діючих артезіанських свердловин приладами обліку води.
З інформацією по цих питаннях виступив перший заступник голови РДА В.Г. Балабанов. У своїй доповіді він зазначив, що фінансовий стан місцевих бюджетів не дає можливості для значного покращення матеріально-технічного становища в поточному році. Збитковість комунальних підприємств значною мірою пов’язана з невідповідністю діючих тарифів  собівартістів послуг з водопостачання.  На незадовільному рівні проводиться претензійно-позовна робота з боржниками, хоча є об’єктивні причини: постійну роботу мають 10-15% працездатного населення. Окремі сільські ради та їх депутати не проявляють активності в допомозі СКП . Одним із заходів  покращення фінансового становища СКП є розширення послуг. Нагальною проблемою залишається обладнання свердловин лічильниками: з 83 діючих артсвердловин 19 обладнані пристроями обліку води, що становить 23%. Задача на перше півріччя – довести цей показник до рівня 50%.
Про конкретні проблеми, які існують на сьогодні в сільських комунальних господарствах ,розповіли керівники Роздольненського, Червоноперекопського, Малокаховського, Любимівського СКП та ПП «Ш.А.Н.С.». Це, в першу чергу стосується недостачі техніки: екскаваторів, автокранів. Нинішня вартість послуг цієї техніки є важким тягарем для комунгоспів. Для підтримання в робочому стані зовнішніх мереж, для їх ремонту необхідно регулярне залучення спеціально автотракторної техніки.
За підсумками проведеної наради було вирішено:
1. Підготувати листи на адресу сільських та селищної рад щодо надання допомоги СКГ в обладнанні діючих артезіанських свердловин пристроями обліку води.
2. З метою зменшення заборгованості населення за воду, керівникам комунальних господарств активізувати претензійно-позовну роботу.
3. Для проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи серед населення щодо необхідності своєчасних розрахунків за спожиту воду, виконкомам сільських та селищної рад залучати депутатів місцевих рад.

iGov.org.ua
Листопад 2020
« Жов
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2020-11-23.