7 лютого 2013 року відбулась нарада з керівниками сільських комунальних підприємств району під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Балабанова В.Г. Порядком денним передбачалось розгляд наступних питань:
– стан бюджетів сільських рад, фінансовий стан СКП та економічні показники за 2012 рік,
– стан розрахунків населення за надані житлово-комунальні послуги, в т.ч. водопостачання,
– результати претензійно-позовної роботи,
– обладнання діючих артезіанських свердловин приладами обліку води.
З інформацією по цих питаннях виступив перший заступник голови РДА В.Г. Балабанов. У своїй доповіді він зазначив, що фінансовий стан місцевих бюджетів не дає можливості для значного покращення матеріально-технічного становища в поточному році. Збитковість комунальних підприємств значною мірою пов’язана з невідповідністю діючих тарифів  собівартістів послуг з водопостачання.  На незадовільному рівні проводиться претензійно-позовна робота з боржниками, хоча є об’єктивні причини: постійну роботу мають 10-15% працездатного населення. Окремі сільські ради та їх депутати не проявляють активності в допомозі СКП . Одним із заходів  покращення фінансового становища СКП є розширення послуг. Нагальною проблемою залишається обладнання свердловин лічильниками: з 83 діючих артсвердловин 19 обладнані пристроями обліку води, що становить 23%. Задача на перше півріччя – довести цей показник до рівня 50%.
Про конкретні проблеми, які існують на сьогодні в сільських комунальних господарствах ,розповіли керівники Роздольненського, Червоноперекопського, Малокаховського, Любимівського СКП та ПП «Ш.А.Н.С.». Це, в першу чергу стосується недостачі техніки: екскаваторів, автокранів. Нинішня вартість послуг цієї техніки є важким тягарем для комунгоспів. Для підтримання в робочому стані зовнішніх мереж, для їх ремонту необхідно регулярне залучення спеціально автотракторної техніки.
За підсумками проведеної наради було вирішено:
1. Підготувати листи на адресу сільських та селищної рад щодо надання допомоги СКГ в обладнанні діючих артезіанських свердловин пристроями обліку води.
2. З метою зменшення заборгованості населення за воду, керівникам комунальних господарств активізувати претензійно-позовну роботу.
3. Для проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи серед населення щодо необхідності своєчасних розрахунків за спожиту воду, виконкомам сільських та селищної рад залучати депутатів місцевих рад.


Анонси подій

iGov.org.ua
Календар
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Архів новин
Погода
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2021-05-14.