8 травня 2013 року під керівництвом  голови районної державної адміністрації В. Сторчака відбулась нарада сільгосптоваровиробників району з представниками мережі супермаркетів «Еко маркет».

В роботі наради також взяв участь Хоменко А.С. представник торгово – промислової палати України , перший заступник голови районної державної адміністрації В.Балабанов, начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації В.Піун.

Анатолій Семенович зазначив, що держава  працює у напрямку розширення ринків збуту та, в свою чергу, надасть всіляку підтримку товаровиробникам.

Віктор Васильович Омница, генеральний директор мережі супермаркетів «Еко маркет», ознайомив усіх присутніх з історією мережі та коротко охарактеризував напрямки роботи . Чигур Олександр Михайлович,  уповноважений мережі «Еко маркет» по південному регіону з питань плодово-овочевої продукції ,  відмітив якість продукції, яку вирощують сільгосптоваровиробники Каховського району і розповів про схему прийому товару до магазинів.

Після чого  відбулась конструктивний діалог з уточнення умов договорів, цінової політики та об’ємів закупівель продукції..

Листопад 2018
« Жов

• До уваги суб’єктів господарювання!!!

22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ