8 травня 2013 року під керівництвом  голови районної державної адміністрації В. Сторчака відбулась нарада сільгосптоваровиробників району з представниками мережі супермаркетів «Еко маркет».

В роботі наради також взяв участь Хоменко А.С. представник торгово – промислової палати України , перший заступник голови районної державної адміністрації В.Балабанов, начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації В.Піун.

Анатолій Семенович зазначив, що держава  працює у напрямку розширення ринків збуту та, в свою чергу, надасть всіляку підтримку товаровиробникам.

Віктор Васильович Омница, генеральний директор мережі супермаркетів «Еко маркет», ознайомив усіх присутніх з історією мережі та коротко охарактеризував напрямки роботи . Чигур Олександр Михайлович,  уповноважений мережі «Еко маркет» по південному регіону з питань плодово-овочевої продукції ,  відмітив якість продукції, яку вирощують сільгосптоваровиробники Каховського району і розповів про схему прийому товару до магазинів.

Після чого  відбулась конструктивний діалог з уточнення умов договорів, цінової політики та об’ємів закупівель продукції..

Березень 2019
« Лют

• Гала-концерт. Таврійський барвограй

26 березня в районному будинку культури проходитиме районний конкурс-огляд дитячої художньої творчості «Таврійський барвограй».  Запрошуємо усіх бажаючих на гала-концерт.