04 квітня 2013 року в с.Чорнянка відбулась робоча нарада  за участю заступника начальника управління  АПК Херсонської обласної державної адміністрації М.Степанова, заступника голови районної державної адміністрації   Т.Тертичної, голови Чорнянської сільської ради Ю.Серова з представниками фірми Проект USAID АгроІнвест з питання створення на території Чорнянської сільської ради оптово – роздрібного ринку.

Проект USAID АгроІнвест   – проект технічної допомоги, що фінансується Американським агентством з міжнародного розвитку ( USAID) і впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл. Проект працюватиме протягом  – 5 років.

Метою проекту є сприяння розвитку сільського господарства України та підвищення конкурентоспроможності агробізнесу незалежно від організаційно – правової форми та масштабів виробництва.

Успішна реалізація зазначеного проекту сприятиме подальшому розвитку сільськогогосподарської галузі  району.

Для сприяння впровадження проекту на території Чорнянської сільської ради створюється  кооператив сільгосптоваровиробників – одноосібників.

Листопад 2018
« Жов

• До уваги суб’єктів господарювання!!!

22 листопада  2018 року о 11-00  в конференцзалі РБК ім Фрунзе відбудеться семінар на тему «Товарний експорт на ринки розвинених країн: електронні ресурси, регулювання та вимоги експорту до ЄС» за участю Херсонської торгово-промислової палати і Фітосанітарної служби.Телефон для довідок 4-23-18,  0501317684

• Шановні мешканці району!

Розпочато розроблення районного орієнтовного плану консультацій з громадськістю. Скористайтеся можливістю внести свої пропозиції ! Детальніше ТУТ