04 квітня 2013 року в с.Чорнянка відбулась робоча нарада  за участю заступника начальника управління  АПК Херсонської обласної державної адміністрації М.Степанова, заступника голови районної державної адміністрації   Т.Тертичної, голови Чорнянської сільської ради Ю.Серова з представниками фірми Проект USAID АгроІнвест з питання створення на території Чорнянської сільської ради оптово – роздрібного ринку.

Проект USAID АгроІнвест   – проект технічної допомоги, що фінансується Американським агентством з міжнародного розвитку ( USAID) і впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл. Проект працюватиме протягом  – 5 років.

Метою проекту є сприяння розвитку сільського господарства України та підвищення конкурентоспроможності агробізнесу незалежно від організаційно – правової форми та масштабів виробництва.

Успішна реалізація зазначеного проекту сприятиме подальшому розвитку сільськогогосподарської галузі  району.

Для сприяння впровадження проекту на території Чорнянської сільської ради створюється  кооператив сільгосптоваровиробників – одноосібників.

• Засідання колегії

27 червня о 09.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання колегії РДА з наступним порядком денним. Запрошуємо громадськість та представників ЗМІ.

Червень 2017
    « Тра