Квітень 2024
« Бер
Архіви новин
Відвідування

Відвідувачів в мережі – 0:
адміністраторів – ,
відвідувачів – .
Максимальна кількість відвідувань (0) була – 2024-04-19.

06 вересня 2021 року під головуванням  голови районної державної адміністрації Наталі СТАДНІК відбулась щотижнева апаратна нарада. У нараді взяли участь заступники голови, керівник апарату районної державної адміністрації та керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату.

Відповідно до порядку денного були розглянуті питання щодо стану виконавської дисципліни в структурних підрозділах районної державної адміністрації та територальних громадах району, про стан надання соціальних послуг та виплат населенню, оздоровлення дітей пільгових категорій, використання субвенції з державного бюджету місцевим  бюджетам на придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, про діяльність служби у справах дітей та архівного відділу, стосовно виконання плану заходів  з проведення реорганізації Великолепетиської, Верхньорогачицької, Горностаївської, Каховської , Чаплинської  районних  державних  адміністрацій, що припиняються шляхом приєднання до новоутвореної Каховської районної державної адміністрації,  здійснення інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території Каховського району, пасажирських перевезень на внутрішніх автобусних маршрутах тощо.

За результатами засідання головою РДА надані відповідні доручення та визначені терміни їх виконання.