«На виконання доручення голови обласної державної адміністрації від 17.07.2013 № 148-д та згідно Плану проведення публічних заходів і подій, спрямованих на популяризацію та реалізацію стратегічних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича із соціально-економічного та культурного розвитку 14 серпня 2013 року начальником управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Сидоренко І.А. проведено нараду з працівниками КУ «Каховський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» щодо «Реалізації в регіоні завдань, доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем Херсонщини».

Під час наради було розглянуто питання: реалізація в регіоні завдань, доручень Президента України щодо вирішення актуальних проблем Херсонщини, процес реформування надання соціальних послуг, інтерв’ю міністра соцполітики України Н. Королевської: пенсії обов’язково збільшуватимуться щороку.

За результатами наради вирішили інформацію начальника управління взяти до відома та використання у подальшій роботі»

Квітень 2019
« Бер

• Місячник благоустрою

З 28 березня по 08 травня в районі проводиться щорічна акція “За чисте довкілля”  Запрошуємо усіх бажаючих на весняну толоку в своєму селі.