16 листопада 2017 року голова районної ради Тетяна Тертична, заступник начальника управління, начальник відділу економіки та агропромислового розвитку Євген Гнилицький у складі делегації від Каховського району взяли участь в урочистостях до Дня працівників сільського господарства, які відбулися в  Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Куліша. На захід були запрошені найуспішніші представники аграріїв з усіх районів Херсонщини.

Звертаючись до присутніх очільник області Андрій Гордєєв зазначив: «Ми аграрний край, Бог наділив нас унікальною землею та кліматом, тому ми можемо збирати по два врожаї на рік. Ви, робітники сільського господарства, своєю щоденною, кропіткою, ненормованою, надлюдською працею робите наш край передовим у цій сфері. Вперше за всю історію незалежності ми беремо темп у відновленні зрошення. Я вдячний вам за те, що ви формуєте бюджет нашої області. Нехай ваша праця приносить вам задоволення, достаток та стабільність в родину. Хочу, щоб ви бачили перспективу та завжди отримували гарний врожай. Ми зі сторони Херсонської обласної державної адміністрації робимо все для того, щоб аграрії були поза будь-яких тисків, щоб все було дійсно прозоро, але вимагаємо легалізацію та сплату податків».

Крім цього, Андрій Анатолійович відмітив, що сьогодні аграрії – одні з найбільших волонтерів Херсонської області, вони постійно формують гуманітарні вантажі у зону АТО, допомагають військовослужбовцям, їздять на передову.

Під час урочистостей очільник області нагородив кращих аграріїв. Так за вагомі досягнення у професійній діяльності, сумлінну працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства Подяку голови Херсонської обласної державної адміністрації оголошено нашому земляку Демченку Олегу Миколайовичу – приватному підприємцю «Демченко» Каховського району.

Почесною грамотою голови Херсонської обласної ради нагороджено Дубінського Олександра Леонідовича – головного зоотехніка Державного підприємства «Дослідне господарство «Асканійське».

До того ж, під час заходу були оголошені переможці щорічного рейтингу на звання найкращий район за показниками сільськогосподарського сезону. Друге місце у цій номінації посів Каховський район. Вітаємо наших аграріїв із заслуженою перемогою!

Квітень 2018
« Бер

• Колегія РДА

25 квітня  2018 року о 09.00 в залі засідань районної державної адміністрації   відбудеться засідання колегії районної державної адміністрації з наступним порядком денним. Запрошуємо представників ЗМІ та громадськість.