04 серпня 2017 року відзначається  друга річниця з дня утворення Національної поліції України.

З цієї нагоди колектив Каховського відділу Головного управління Національної поліції України в Херсонській області  привітав голова районної державної адміністрації Валерій Салтиков  та виконав приємну  місію, нагородивши кращих працівників відділу Почесними грамотами та вручивши матеріальну винагороду. Серед них , Ганжев Іван  Володимирович, інспектор сектора реагування патрульної поліції № 1 , старший лейтенант поліції, Касьяненко Олександр Миколайович, начальник сектора реагування патрульної поліції № 3,  капітан поліції, Кобецька Світлана Володимирівна, старший інспектор – черговий сектора реагування патрульної поліції № 4 ,  майор поліції, Сафонов Вадим Анатолійович, дільничний інспектор поліції сектора превенції, капітан поліції, Яценко Вадим Ігорович, слідчий слідчого відділення ,  старший лейтенант поліції.

• Запрошуємо до обговорення

З метою забезпечення реалізації в районі Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на сайті оприлюднено проект Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік у Каховському районі. Запрошуємо зацікавлених осіб до обговорення.

Грудень 2017
    « Лис